Autor Zpráva
Roy
Profil *
Sháním volně dostupný rs, který by mi dovolil vytvořit něco na způsob Weblogy.cz, protože ty mi samotné již přestávají vyhovovat nabídkou, ale již jsem si na ně zvykl... Tak bych si to mohl vytvořit pěkně u sebe.
Taps
Profil
Zkus třeba miniRS nebo webcreator. Na webu je spousta redakčních systémů, které jsou zdarma (jak českých tak zahraničních) stačí si jen vybrat
Roy
Profil *
Nejlepší by bylo, kdybych přímo do systému zadal rss, taková jednoduchá rss čtečka... Jdou ty uvedené rs takto lehko opravit?
llook
Profil
Nic podobného jako Weblogy.cz volně šiřitelného neznám. Nestačí nějaká webová čtečka jako je Google Reader nebo Bloglines?

Myslím, že Taps špatně pochopil dotaz.
Petr Tichý
Profil
Taps zase mimo mísu...

Nikdy jsem se s takovým skriptem nesetkal, ovšem pro středně pokročilého php programátora by to neměl být problém. A proč né softwarovou čtečku ?
Petr Tichý
Profil
/* odesláno dvakrát */
Roy
Profil *
Petr Tichý

Programátor jsem mizerný, ale pohybuji se mezi domácím pc, notbookem, školním pc a PDA a flashku nemám. Softwarová čtečka je nevhodná.

llook

Zvykl jsem si na jednoduchost weblogy.cz a hlavně mi jde o fakt, že nebudu muset někam zadávat ljméno a heslo. Prostě jen doména...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0