Autor Zpráva
wendy-x
Profil *
Kdo mi nainstaluje PHP - Nuke na ic.cz??? Mě to vůbec nejde. Dodám všechny údaje který budete potřebovat. Mockrát díky!
wendy-x
Profil *
Prosím!!!
Taps
Nemělo by to být nic složitého instalace všech redakčních systémů probíhá podobně upravíš si nějaký konfigurační soubor a založíš databázi nebo spustíš install.php...a měl by se rozjet nějaký instalační proces
wendy-x
Profil *
no to sice jo, ale ten config je tak nepřehlednej že to fakt nejde..
wendy-x
Profil *
už se to povedlo a ukazuje to tam :

Warning: main() [function.main.php]: Unable to access /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/language/lang-.php in /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/mainfile.php on line 321

Warning: main(/home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/language/lang-.php) [function.main.php]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/mainfile.php on line 321

Warning: main() [function.include.php]: Failed opening '/home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/language/lang-.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/php/iclib/:/usr /share/fpdf:/usr/share/php/:/usr/share/php/jpgraph/') in /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/mainfile.php on line 321

Warning: head(themes//theme.php) [function.head.php]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/header.php on line 39

Warning: head() [function.include.php]: Failed opening 'themes//theme.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/php/iclib/:/usr /share/fpdf:/usr/share/php/:/usr/share/php/jpgraph/') in /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/header.php on line 39
Prace, brigadyNejlevnejsi letenkySazeni na sportWebhosting od 19 KcDobre pneuDomena .CZ za 440 Kc!LCD televizeLetenky KralovnaVlozte svuj zivotopis
Fatal error: Call to undefined function: themeheader() in /home/free/own.cz/v/v1a/root/www/un/www/header.php on line 100
Petr Tichý
PHP Nuke a podobně velká hovada nemají na ic nebo wz šanci na pěkný chod.
Taps
Asi budeš mít někde nějakou chybičku... můj kontakt je pastraka@post.cz když tak pisni a možná ti poradím
beastly
Profil *
ja mam presne taký istý problem ale az v tej casti ked chcem do sql databaze pridat posledny subor nuke.sql a vtedy mi nechce prijat

toto pise, fakt by mi pomohlo keby si s tym viete poradit
---------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------
Vyskytla sa chyba v SQL dopyte. Nižšie uvedený MySQL výstup (ak je nejaký) Vám môže pomôcť odstrániť problém

ERROR: Neplatný identifikátor @ 182
STR: 4.01.
SQL: # phpMyAdmin MySQL-Dump
# version 2.3.1-rc1
# http://www.phpmyadmin.net/ (download page)
#
# servidor: localhost
# Tiempo de generaci󮺠08-05-2005 a las 20:26:29
# Versi󮠤el servidor: 4.01.10
# Versi󮠤e PHP: 5.0.3
# Base de datos : `nuke`
# --------------------------------------------------------

#
# Estructura de tabla para la tabla `nuke_authors`
#

CREATE TABLE nuke_authors (
aid varchar(25) NOT NULL default '',
name varchar(50) default NULL,
url varchar(255) NOT NULL default '',
email varchar(255) NOT NULL default '',
pwd varchar(40) default NULL,
counter int(11) NOT NULL default '0',
radminsuper tinyint(1) NOT NULL default '1',
admlanguage varchar(30) NOT NULL default '',
PRIMARY KEY (aid),
KEY aid (aid)
);

SQL dopyt:

# phpMyAdmin MySQL-Dump # version 2.3.1-rc1 # http://www.phpmyadmin.net/ (download page) # # servidor: localhost # Tiempo de generaci󮺠08-05-2005 a las 20:26:29 # Versi󮠤el servidor: 4.01.10 # Versi󮠤e PHP: 5.0.3 # Base de datos : `nuke` # -------------------------------------------------------- # # Estructura de tabla para la tabla `nuke_authors` # CREATE TABLE nuke_authors ( aid varchar(25) NOT NULL default '', name varchar(50) default NULL, url varchar(255) NOT NULL default '', email varchar(255) NOT NULL default '', pwd varchar(40) default NULL, counter int(11) NOT NULL default '0', radminsuper tinyint(1) NOT NULL default '1', admlanguage varchar(30) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (aid), KEY aid (aid) );

MySQL hlási:

#1046 - No database selected
Lionel
Profil *
POraďte mi pls někdo jak mám vytvořit funkční registraci už ji mám připravenou..

( www.cs-detonator.unas.cz )[url=http://www.cs-detonator.unas.cz]
Dave003
jj dokážu to nainstalovat podrobnosti na icq:352088451
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.