Autor Zpráva
fafa
Profil *
Dobré odpoledne, hledám free diskusní fórum, zatim moje volba padla na punbb, co byste doporučili jiného? Díky
Gekon
Profil
Asi nic, PunBB je ideální. Pokud se ale nepletu, přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé, což ho trošku shazuje.
Acci
Profil
Gekon
Tohle je závislé jen na konkrétním nastavení fóra.
fafa
Profil *
Aha, no tak to je super, trefil jsem se hned napoprve:)

Diky
ibva
Profil *
phpbb, minibb
Taps
Profil
punbb
Taps
Profil
Gekon
Přispívat mohou i neregistrovaní uživatelé, dá se to nastavit v admin sekci fora.
Gekon
Profil
Taps
Acci
Díky za opravu.
Acci
Profil
ibva
miniBB rozhodně nedoporučuji nikomu používat, vývojáři za několik po upozornění na závažnou chybu ji nebyli s to opravit a ani nechápali, jak vůbec něco takového může fungovat (a nejsem si jistý, jestli to už vůbec pochopili).
Taps
Profil
ibva
a navíc pokud chceš někomu dát status moderátor tak musíš zasahovat do php kódu, což je dost nepraktické
fafa
Profil *
takze jednoznacne punbb, ze? Ptam se jen proto, ze jsem kdesi v hlave vzpomnel na nejakou rebatu RH a dgx na tema bugovost punbb, tak jsem si chtel overit ze nejdu do neceho co nefunguje.
Taps
Profil
fafa
Já používám punbb a jsem spokojen, navíc se dají stáhnou nějaké vzhledy a pluginy.
fafa
Profil *
jj, vypada to velice dobre - spousta nastaveni me docela fascinovala
fafa
Profil *
Tak jsem to právě spustil - kdyby někdo hledal diskusní fórum zaměřené na Ruby on Rails , stačí kliknout:)
Timy
Profil
Taky jedno provozuju :-). Jen jsem tam musel dopsat nějaký jednoduchý antispam, protože ty svině prolezly i registrací a ověřením emailem. Nové příspěvky neposílaly, jen zákládaly nová témata.
fafa
Profil *
klidne sem muzes hodit zdroj:) ale pocitam ze bude k nalezeni i nejaky plugin, ne
Timy
Profil
fafa
Je to stejný jako tady - prostě mám skryté prázdné políčko, do kterého javascriptem připíšu nějakou hodnotu a tu pak kontroluju v PHP. Nic těžkého, co bys sám nezvládl :-). Nějaký plugin možná existuje, nevím, nesháněl jsem se.
Str4wberry
Profil
fafa
Po kliknutí se mi akorát zobrazilo:
Chyba!
Nelze nalézt vzdálený server

Jinak musím souhlasit, že punbb je asi ze free nejlepší. Možná phpbb3 na tom bude lépe až bude finální verze.
fafa
Profil *
Str4wberry: mam takovy divny pocit, ze jsem sem napsal spatny link, takze jeste jednou a lip: diskusní fórum zaměřené na Ruby on Rails
fafa
Profil *
Timy: aha jestli je to takhle, tak to snad nebude problem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0