Autor Zpráva
WAKNO
Profil *
PROSIM AK TU JE TERAZ ESTE TAKTO vECER NIEKTO NECH MI RYCHLO PORADI DNES SOM SI USPESNE NAISTALOVAL CUTE NEWS A KED SOM PRIDAL NOVINKU DAL SOM INCLUDE DO STRANKY TAK MI VYPISALO NASLEDOVNU CHYBU www.metallian.ic.cz/news.php prosim v com je chyba ....
WAKNO
Profil *
zatial odpocuram pustat stranku v mozile a v opere pretoze pre IE to neni este doladene...
rednek
Profil
ja ti odporucam prestat pisat so zapnutym caps-lockom
swetko
Profil
nekric na mna //: a mne to ziandu chybu nevypisuje
WAKNO
Profil *
no uz nie uz sa mi to podarilo opravit sorry za plany poplach:D .... ale dokym som nejak haluzne nieco nepoklikal som potreboval pomoc


ale teraz uz vazne na 100% potrebujem poradit s upravov chcel som ze aby moj cute news vyzeral asi cca takto www.black-goat.com viete kde sa to upravuje?
WAKNO
Profil *
prosim poradte ...
Petr Tichý
Profil
V administraci.
WAKNO
Profil *
kde tam presne je to tazke pre mna robim stym prvy krat pribliz mi to lepsie
WAKNO
Profil *
ja to skusam upravovat v options > edit templates > no a ked vsetko upravim a dam ulozit mi vypise nasledovne

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/free/ic.cz/m/metallian/root/www/cutenews/inc/options.mdu on line 592
WAKNO
Profil *
ale to mi vypisuje iba pri upravovani Default skinu ... lenze ked dam iny tak mi ho zas nejde zvolit :(
swetko
Profil
aky mas hosting?
podla mna to bude mat nieco z nastavenim servera - ale na toto ja nie som odbornik
WAKNO
Profil *
ic.cz samozrejme:)
WAKNO
Profil *
no uz by som len potreboval vediet kde sa zmeni pozadie celeho formulara :) si pozrite mam to nechutne zlte ... www.metallian.ic.cz/news.php

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0