Autor Zpráva
WebMaster
Profil
Čaute,
s kamarádem připravujeme nový web o GTA a tak bych od Vás zkušenějších potřeboval poradit jaký RS je asi tak nejlepší. Už dříve jsem narazil na RS php-nuke. Zdá se mi takový "funkční". Našel jsem i další, např. Drupal, ale abych pravdu řekl, nic moc :). Tak mi prosím poraďte jestli mám použít php-nuke nebo nějaký jiný, dyžtak napište jaký a nějaký popisek k tomu, + / -. Všem "rádcům" díky :)
Taps
Profil
WebMaster
Záleží jak moc složitý bude váš web. Existuje spousta redakčních systémů a každý má své slabiny. Nejde říct, který redační systém je nejlepší. Podívej se např. na http://opensourcecms.com/ , české redakční systémy jsou např phprs, miniRS, RS2
WebMaster
Profil
Taps
Ano, znám i další, ale potřebuji poradit který se vám ostatním zdá nejlepší. No web by to měl být asi složitý dost, jelikož by se mělo jednat o GTA web. Jinak díky za link :) urči vyzkouším :)
quinux
Profil
WebMaster
Tak pokud dáš na výběr jen php-nuke a Drupal, tak rozhodně Drupal, protože (pokud se php-nuke od základu nezměnil) je mnohem lépe ohýbatelnější co se týče designu. Avšak jak psal Taps, hodně záleží co potřebuješ, aby systém uměl. Pokud ti stačí "málo" tak bych doporučil http://www.symphony21.com
WebMaster
Profil
Já nedávám na výběr jen Drupal a php-nuke. Já jsem napsal, žese mi líbí php-nuke a ať mi poradíte nějaký jiný RS. No jak už jsem psal, potřebuji něco velkého s velkými funkcemi. Tím myslím všechny funkce jako registraci, vlastní admin, články, prostě vše co je pro velký web potřeba. (phpRS?)
emil
Profil *
Mé tipy:
- Mambo
- Drupal
- Wordpress
- (Joomla!)
Acci
Profil
phpRS
Jen to ne.
Keilew
Profil
já se teď hrabu v e107 a vřele nedoporučuju... děsný. Jinak se mi líbí TextPattern (jednoduchý) a Wordpress a samozřejmě KeReS;-)
Railbot
Profil
Doporučuji teď článek a hlavně diskusi k tématu na http://www.vzhurudolu.cz/74/drupal-redakcni-system-pro-geeky
WebMaster
Profil
Všem děkuji, ale už jsem si vybral asi před 2 týdny. Vybral jsem si php-fusion. Přehledný, jednoduchý, + addons, + plugins, + mods, hodně funkcí, plně v češtině, česká podpora, spousty vzhledů a mnoho dalších věcí... Vřele doporučuji všem!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0