Autor Zpráva
Jackys´
Profil *
Zdravím,
v návalu redakčních systému najít ten nejvhodnější je opravdu těžké, proto bych poprosil o radu někoho kdo s tím má zkušenost. Potřebuji redakční systém pro internetový magazín, takže velký nával článků, řazení do kategorií, komentáře, novinky, apod. Nejvhodnější se mi zatím zdá WordPress i když není pro tyto účely úplně ideální ale nic propracovanějšího jsem zatím nenašel.
Díky
pEeLL
Profil
ted jsem si hral s Textpattern a pride mi opravdu super. navic primo v zakladu je vyber cestiny coz urcite potesi.
Ivorius
Profil
wordpress - bezva systém, osobně jej však nepoužívám
textpattern - jednoduchý a přesto skvělý rs, který používám kde můžu. Proto jsem taky přišel na řadu jeho nedostatků
drupal - poslední dobou dosti oblíbený, nicméně trvá déle než se s ním seznámíš. Naproti tomu má mnohem větší možnosti použití.
joomla a podobné - pro mě složité a nepotřebné systémy.

Tož tak nějak, ber to jako moji osobní zkušenost a právo říci vlastní názor :) Ale jsem zaujatý, protože provozuji textpattern v češtině
peta
Profil
Jackys´
muzes zkusit take phpRS. Celkem se to da pouzivat. Nemam s nim velke zkusenosti, jen kolega tvrdil, ze se to dobre ovlada proti jinym, ktere zkousel.
libol
Profil
Asi nejsem úplně objektivní, ale doporučil bych WordPress - ona jenom ta opravdu velká komunita pomůže. Jinak ani ten textpattern nemusí být špatná volba

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0