Autor Zpráva
dx
Profil *
Dobrý den, před pár dny jsem rozjel malý projekt Skateshopy. Jedná se o katalog online obchodů se sportovním vybavením pro skateboarding a snowboarding. Na hlavní stránce se zobrazuje výpis vložených obchodů s komentářem autorů a také mým komentářem. Vše je statické a vkládáno ručně, což může být do budoucna poněkud nepříjemné vzhledem k počtu katalogizovaných obchodů. Moje představa je taková, že ke každému obchodu by mohli uživatelé napsat svůj komentář anebo jen počtem hvězdiček ohodnotit obchod. Dále bych chtěl řadit dle abecedy a také právě dle hvězdiček. Zkušenosti mám s RS2, ale ten tam cpát nechci. Je to poměrně malý projekt a já bych si chtěl ulehčit práci při vkládání obchodů a uživatelům nabídnout hodnocení. Poradíte nějaký mini RS? Díky předem.
libol
jenom nápad, nebylo by jednodušší pro to použít nějaké fórum?
skyver2
Profil *
dx: Dobry den, koukal sem na to a hodila by se na to starsi verze jednoho meho RS. Prosim napiste mi na skyver [zav] centrum.cz . Zajima mne predevsim, kde je to hostovane, zda je na tom hostingu PHP4, nebo 5. A taky jestli hodnotit a psat komentare smeji jen registrovani uzivatele.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0