Autor Zpráva
Werd
Profil *
Nemohl by někdo prosím poradit ? I placenou verzi ...
hujahej
Profil *
Nevidim tu nikde zadny kontakt, ani konkretni pozadavky.
mz3n
Profil *
Mám zkušenosti s online rezervací, importem dat z REAXU, vlastní CMS systém.

kontakt: 6515sqvga@centrum.cz
Werd
Profil *
No potřebuji postavit systém pro realitku a to v CZ a EN Takže nejlépe něco free a nebo jsem něco našel za 2500 až 12000 coz je uz nesmysl.
werd co email
Profil *
kontakt????
werd co email
Profil *
Bylo by dobré kdyby si tu uvedl na sebe mail. Těžko se ti někdo ozve, když tu nenapíšeš podrobnosti.

FREE? Nechápu. To chceš přeprodat free řešení a sebrat peníze a být vysmátý? Realitky mají totiž z prodeje nemovitostí desítky tisíc provizi, i přes 100 papírů za jeden kšeftík. Takže nepředpokládám, že ti ta realitka řekla, že chce systém za 12 000a že to je maximum. Ostatně, za 2500 není ani grafický návrh s rozkódováním do html.

Nevím co si představuješ pod pojmem systém pro realitku, protože každá realitka to má jinak.
Mastodont
Profil
Werd
12 000 za systém pro realitku je moc? LOL.
Mistr
Profil
hujahej
Nevidim tu nikde zadny kontakt
Napiš sem.

werd co email
kontakt????
Napiš sem.
werd co email
Profil *
Jak sem? Co bych sem měl psát? To spíš on by měl napsat konkrétnější požadavky.

Psát sem něco, když se mu i 2500 zdá moc asi nemá smysl. Za tak málo mu to nikdo nenapíše.
Mistr
Profil
werd co email
Jak sem?
Do tohoto diskuzního tématu.

Co bych sem měl psát?
Například svou nabídku, máš-li o zakázku zájem.

Psát sem něco, když se mu i 2500 zdá moc asi nemá smysl.
Pak nerozumím, proč ses tak vehementně sháněl po jeho e-mailové adrese. Nebo přes e-mail bys mu přislíbil jeho zakázku splnit?

Za tak málo mu to nikdo nenapíše.
To je jeho problém, jakožto zadavatele. Pokud nemáš zájem, není třeba shánět jeho e-mail.

Ovšem domnívám se, že je nejvyšší čas tuto naši diskuzi ukončit. Autoru vstupního příspěvku tímto nepomůžeme, tak proč tedy (zbytečně) zakydávat mimotématovými příspěvky?
Werd
Profil *
Zdravim Vas... Mel jsem na mysli neco jako Estateagent do Joomly nebo tak něco podobného ale uz je to defakto vyřešené ale i tak vsem dekuji !
Ivorius
Profil
Příští zadavatelé prosím, pokud něco žádají aby specifikovali jakou mají představu provedení a cenu kterou nabízí.

Nejsou-li registrování, pak také kontaktní informace na sebe!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0