Autor Zpráva
mad-max
Profil *
zdarec, nemá to být reklama, ale chtěl jsem se zeptat, jestli to někdo znáte, připadá mi to jako předělaný nějaký free e-shop, vypadá to dobře, ale ta cena je docela dost

www.ekonstrukter.cz
cuba.czech
Profil *
cena ti připadá vysoká? kdyby jsi to napsal že ti je podezřele nízká tak to beru, ale toto.... Mrkni kolik stojí ostatní e-shopy. Nechci je tu nějak moc podporovat ale za tu cenu je to seuper - všichni jiní nabízeji toto min. za 35.000 Kč - bohužel :-(

jakub
achjoj
Profil *
mad-max: musíš říct, co od eshopu očekáváš, jaký má být sortiment a tak. Ta cena vysoká není, každopádně výběr eshopu zvaž pořádně. Znám firmy(prodali hromadu eshopů) kde ceena ze začátku se zdá být nízká, ale je tam hromada skrytých poplatků a za odstraňování jejich chyb a děr v systému dokonce chtějí po zákazníkovi další peníze.
jezurka
Profil *
2achjoj: Můžeš být více konkrétní? O jaké firmy se třeba jedná?
achjoj
Profil *
jezurka nevím kdo jste a nebudu tu psát veřejně o jakou firmu se jedná
Měsíček
Profil
Taky myslím, že to je vcelku přiměřená cena.
Minar47
Profil *
Nejhorší firma se kterou jsem kdy spolupracoval. Od 23.9.14 potřebuji upravit možnosti na našich stránkách, přišla jedna odpověď, jednu věc upravili, ale tím rozhodili další věci. Od té doby jsem odeslal asi 30 mailů a došla mi jen jedna odpověď a to 20.10.14, že mám zaslat svoje požadavky znovu! Od té doby se už vůbec nikdo neozval i přes další nespočet odeslaných mailů, telefony jsou hluché. Ale faktury chodí dále. Okamžitě s touto firmou přestáváme spolupracovat. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0