Autor Zpráva
bertik
Profil
Jaké máte zkušenosti s tímhle CMS?
lorDoom
Profil *
Dost dobrý , dělal jsem přez něj 3 stránky a skoro žádný problém jsem s nim neměl, až na to že mi u jedné stránky trošičku blbl .htaccess že mi to rozhodilo veškerou grafiku a to je snad jediné s čím jsem měl problém.

Jen co někteří mi říkaly, tak si to oblíbili spamboti :( , ale mně zatím neotravovali :)
3X
Profil *
hej lidi jak mam nastavit a nebo lipo bych rekl.ů jak se menuje to co mam nastavat jako chmod a jake cislo 777
st
Profil *
Záleží na tom co používáš za ftp přístup respektive program. U total cmdr to změníš v atributech. soubor-> atributy

Dále bych potřeboval poradit asi jsem lama nahrál jsem si php-fusion na webzdarma a hlásí mě to tuto chybu Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/k/klubstarapaka/setup.php on line 883 nevím čím to může být. Je možné že by to mohlo být databází nebo čím prosím poraďte.
nightfish
Profil
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/k/klubstarapaka/setup.php on line 883 nevím čím to může být. Je možné že by to mohlo být databází
je to docela jistě chybou v zápisu skriptu... třeba PHP-Fusion předpokládá jinak nastavené php, než na wz je (ale nevím, ani wz ani PHP-Fusion nepoužívám)
každopádně chybu v databázi bych vyloučil
st
Profil *
Díky, alespoň za tuto radu, mám o jeden z možných problémů vyloučený.
st
Profil *
Díky, alespoň za tuto odpověď, mám o jednu z možných chyb méně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0