Autor Zpráva
Rian
Profil *
Pls mohl by mi nekdo rict proc na mojem webu : www.rian.ic.cz blbne diakritika u cutenews?
Protože v jedné novince diakritika je a v druhé zase neni.. Koukal jsem se na netu na rady ale nikde mi nic nepomohlo.. Kdyby nekdo vedel jak to spravit tak ad mi napise na icq 204-102-761.
PS: kdyby mi jeste nekdo poradil s logem strasne blbne (obevuje se tam stare logo z minuleho layoutu misto noveho - a pritom stare jsem uz vymaza!)
Dik
Rian
Profil *
Logo je uz v poradku ale s cute news si porad nevím rady...
kletely
Profil
Rian
asi si tam nedal do hlavičky jeden meta tag

<meta http-equiv="content-type" content="text/html;charset=iso-8859-2">

viac tu
http://www.jakpsatweb.cz/meta-tagy.html#cestina
Rian
Profil *
Mam tam napsane:
<META HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=windows-1250">
ale stejne porad jede jenom jedna z novinek s diakritikou... :(
Rian
Profil *
pls tak nevi nekdo co s tim?
Rian
Profil *
Sorry, I am unable to validate this document because on line 72 it contained one or more bytes that I cannot interpret as windows-1250 (in other words, the bytes found are not valid values in the specified Character Encoding). Please check both the content of the file and the character encoding indication.

The error was: cp1250 "x88" does not map to Unicode

Ve validatoru to pise todle (validni tam nemam skoro nic ale todle bude nejspis k te dioakritice. Bohuzel sem na radku 72 nic nenasel...
mersi
Profil
aj mne nefunguje diakritika u cutenews, poradte niekto pls, pls
buraccio
Profil
používám PSPAD a taky se stím nemůžu domluvit . . :-( . . . zkoušel jsem různé kódování, ale už při ukládání novinky to píše místo českých znaků otazníky . . .
Kajuš
Profil *
Ahojky. tiež robím stránku, ale mne to cutenews vôbec nejde a ja nemám ani tušenia, ako sa v tom vyznať, nechcel by mi niekto poradiť? Veľmi pekne prosím a ďakujem :(

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0