Autor Zpráva
hally
Profil *
poradíte mi nějaký CMS pro online hry s menším zátěž na MySQL
Děkuji
majster_sveta
Profil
blba a otrepana odpoved: UROB SI SAM - ja mam stranku s online hrami, a vsetko som si sam naprogramoval, pretoze ziadne hotove systemy / skripty zdarma neboli vhodne pre stranku s online hrami - a za tym si stojim aj teraz
Taps
Profil
majster_sveta
jj..máš naprostou pravdu...nejlepší je si sám napsat svůj redakční systém
Tomtomas
Profil
majster_sveta
Taps
Na jednu stranu máte pravdu a na druhou je to blbost.
Kdyby si každý, kdo chce pracovat s počítačem, měl počítač sám vyrobit, možná by dneska byl vrcholem luxusu kus nepopsané skály a kus uhlíku. Když má někdo dobrý nápad na hru na internet, nemusí být výborným znalcem PHP, JSP, ASP, ... Takových lidí je minimum. A určitě víte, že napsat si kvalitně použitelný RS není triviální a stojí za tím měsíce (roky) učení a zdaleka ne každý to vůbec někdy zvládne.

Nevím, jak je na tom hally, ale zmíněnou variantu určitě ví. Když není odborník/odbornice, zřejmě má jen 2 možnosti: buď si k sobě přizvat někoho přes SQL atd., což asi moc nemá, nebo se poptat zkušenějších (Vás?) na fóru, zda znají nějaký (patrně OS) systém, vhodný pro dané účely. A člověk buď ví a poradí nebo jako já neví a přejde to s mlčením. Tj. je můj příspěvek zhola bezcenný ;-)

Proto při vší úctě, chápu, jak to myslíte, ale tyhle rady jsou skoro nehodnotné. Ať se daří ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0