Autor Zpráva
killer
Profil
Potřeboval bych poradit nějaký wiky systém, nemám s tím moc zkušeností ale chtěl bych rozjet nějaké projekty na tom. Nechám si poradit ve všem.

Díky

PS: můj hosting má safe mode - off, tz. že MediaWiki nepřipadá v úvahu
Filips
Profil
A co tak třeba doku wiki?
killer
Profil
našel jsem si velmi pěkné srovnání wiki systémů, kdyby se někomu hodilo :-) http://www.wikimatrix.org/compare/DokuWiki+MediaWiki+MoinMoin+ikiwiki
killer
Profil
mám problém, po instalaci MediaWiki mám problém s češtinou, respektivě s českými URL, na netu jsem četl, že musím něco opravit, ale nemůžu ten soubor najít :( nemáte s tím zkušenosti?
nightfish
Profil
mám problém, po instalaci MediaWiki mám problém s češtinou
jaký problém? zkus být trochu konkrétnější...

respektivě
respektive
killer
Profil
index.php5?title=Hlavn%C3%AD_strana při tomto by to mělo zobrazit hlavní stránku, ale nefunguje to
killer
Profil
vyřešeno
nightfish
Profil
vyřešeno
jak?
EF
Profil *
Dobry den, rad bych nasadil wikimedia, zkousel jsem ji spustit na freehostingu ic.cz a vysledek 0. Znate nekdo freehosting, kde wiki funguje ? Chtel bych to napred vyzkousel a teprve potom priapadne nahanet sveho hosting-era. Diky, emilfara@seznam.cz
Iver
Profil *
Já mám spíš problém s hostingem, ať zkouším mediawiki, dokuwiki, pmwiki nebo swiki, vždy se objeví nějaká chybka (povolené shorttagy, register globals atd) :-(
 
Profil *
Neexistuje nějaká novější wiki, nemusí být ani rozsáhlá, hlavně aby nepotřebovala registre globals a podobné prasárny? Kdyby byla OOP bylo by ještě lépe.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0