Autor Zpráva
skurakai
Profil
Navazuji na svůj dotaz z http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=62 847

Hledám nějaký fční, jednoduchý RS pro "nahození" knihy na web. Tato kniha má vícero rozdílných kapitol (jako metodika, výsledky, přehled druhů a jejich charakteristika, souhrnná statistika, obecný popis celé lokality, ...) což by se mělo zohlednit.

Zkoušel jsem WordPress. Nevypadá špatně, ale připadá mi to spíše blog než online knihu. Navíc mi sám umazával v editoru mnou napsané tagy.

Nenašel by se nějaký vhodný RS popř. s vybranou šablonou (motiv vzhledu, css) který by zohlednil v levé části seznam kapitol (včetně rejstříku) a nějak rozumně umožnil knihu prohlížet?

teď jsem četl o phpRS, joomla a drupal, ale dám raději na vaše rady než bych pár dní ztratil zbytečným zkoušením jednotlivých RS.

Tuto knihu vkládám na web se souhlasem autora, který mne o to sám požádal.

Práci dělám zdarma, ale chci z toho vytřískat co nejvíce půjde, aby měl web nějakou úroveň, když už se ji autor odvážil umístit zdarma na web za což ho chválím.
Filips
Profil
ale připadá mi to spíše blog je vidět že, jsi to viděl párkrát. Dá se na tom postavit hodně dobrý web a ne že je to jenom pro blog nebo co, to je blbost. Dá se na tom postavit úplně všechno.

Drupal moc neumím takže ti moc neporadím. Joomla nabízí miliardy komponentů, ale myslím si, že je zbytečně velká pro takovou věc. Rozhodně vyzkoušej phpRS. Popřípadě i ten drupal.
killer
Profil
Doporučuji drupal, vyzkoušel jsem už hodně rs ale žádný mě tak neuchvátil jako drupal, pokud postahuješ správný modely, můžeš vytvořit opravdu vše, od 3 stránkového dokumentu po zpravodajský portál :-)
AlešD
Profil
Zkus se podívat na Textpattern, požadavky by to mělo bez problémů splnit.
skurakai
Profil
Textpattern mi při instalaci vyhazuje chybovou hlášku, Drupal mi nejde nainstalovat vůbec, joomla je složitá a informace o ní snad jen v angličtině, phpRS jsem taky zatím nezprovoznil takže se asi vrátím z5 k WordPressu, který jsem alespoň rozjel (jen jsou informace o něm taktéž v angličtině, neumím si ho "naskinovat" a hlavně zprovoznit jako knihu - stále je to vzhledově i fčně blog).


-> asi jsem beznadějný případ nebo je to hostingem na ic.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0