Autor Zpráva
ikun
Profil *
Dobrý deň, mám záujem kúpiť CMS. Poznáte niekoho, kto by mal záujem predať CMS?
tiso
Profil
ikun - ja, ale ešte nemám hotovú ani celú špecifikáciu, takže to asi nebude aktuálne...
Filips
Profil
ikun
K čemu ho chceš kupovat? Oslovil bych (být tebou) raději nějaké firmy.
shaggy
Profil
A čo od toho CMS očakávaš, resp. za akým účelom ho chceš kúpiť, čo s ním chceš robiť?
ikun
Profil *
mam zaujem kupit komplet CMS aj s licenciou a autorskymi pravami. Nie iba uzivatelsku licenciu na pouzivanie.

tiso specifikaciu mam, napr. nieco ako www.netix.sk
tiso
Profil
ikun - a máš čas 3-6 mesiacov čakať?
ikun
Profil *
chces ho za 3-6 mesiacov napisat?
Pavel 01
Profil *
"ikun - mam zaujem kupit komplet CMS aj s licenciou a autorskymi pravami. Nie iba uzivatelsku licenciu na pouzivanie."
A proč, k čemu ti to bude dobré ?
Zkus Wordpress - vypadá stejně (funkčně je lepší) je určitě i přeložený do SK a navíc je to "Free Software" šířen pod GNU/GPL licencí.
ikun
Profil *
Pavel 01
potrebujem to na komercne veci, tzn. na dalsi predaj, tak preto.
tiso
Profil
ikun - hej, mám premyslenú hlavnú architektúru, to čo mi chýba je ešte dorobiť špecifikáciu funkcií - čo to má všetko vedieť. Dúfam že tam nechceš implementovať ten lightbox, to je vec ktorú na weboch neznášam - chcem si normálne prezerať obrázky a nie čakať na "cool" zobrazenie pomocou skriptu... Kontakt - v profile...
ikun
Profil *
tiso, nejaky icq kontakt?
tiso
Profil
ikun - neuvádzam ho verejne, začni ty
ikun
Profil *
tiso - poslem ti spravu cez tvoj web
xxxMerlin
Profil
Mám jeden CMS na prodej. Je naprogramovaný přes OOP v PHP5 a umí spravovat rubriky s libovlnou herarchií, články, komentáře, má šablonovací systém, wysiwyg a multiuživatelský přístup.

Lehký náhled:
http://img5.imgup.eu/preview.jpg



Nezvykej si sem vkládat takové velké obrázky, prostě na ně odkaž.
Iver
Profil *
Nevím být tebou, tak používám nějaký který už je vytvořen a pokud chceš vydělávat, naprogramuj si další. Neumím si představit že bych dělal novou verzi a hrabal se v kódu někoho jinýho...
indaruj
Profil *
Tak co koukám na ten web, tak to je vlastně jen
- správa uživatelů a konfigurace systému
- správa struktury nabídek a editace jednotlivých položek
- správa přiložených souborů a galerií
- jazykové mutace

Zas tak moc extra rozsáhlé to nění. Počítáte s tím, že budete muset systém sám rozšířit? Novinky, produkty atd?
Zajímalo by mne vaše cenové rozpětí, které ste ochoten za systém dát. Doufám, že ne 10 000SK a podobně. A jak rychle systém potřebujete?
smajli
Profil
ikun
Pozor na zákony. Autorská práva nelze koupit nebo převádět na někoho jiného.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0