Autor Zpráva
Derek
Profil
Zdravim vespolek.
Snazim se v soucasne dobe rozjet jeden mensi projekt a potreboval bych poradit s jeho rozhybanim - vzhledem k jednoduchosti budouci spravy (a hrozicimu objemu informaci) jsem jednoznacne pro nejaky opensource redakcni system. Bohuzel zatim nevim po kterem a pripadne po kterych pluginech se rozhlizet a experimentovat s nimi.

Doufam, ze se mi tu nejak jednoduse podari sepsat sve pozadavky/naroky a ze mi podle nich budete moc poradit :)

Tedy - bude se jednat o databazi znalosti - seznam abecednich hesel (jedno az tri slova), ktere budou tvorit danou kategorii. A samotne polozky (pracovne ZNALOST) budou obsahovat cca jednu az pet vet, s tim, ze bych rad klicova slova v teto ZNALOSTi otagoval tagy stejnymi jako budou kategorie, aby kazda ZNALOST mohla byt otevrena z tech kategorii se kterymi souvisi.

Pro priklad (jsem z toho popisu sam nejak zmaten :) )
Seznam kategorii
A
B
C
D
E
----
Mam polozku ZNALOST 1, ktera vypada nasledovne : Kdyz existuje B, pak musi existovat i D a E.

A tedy dale - polozka obsahuje hesla/tagy/kategorie B, D a E a tedy bych chtel, aby se v jejich vyctu objevila.

(Nevim zatim jestli znalosti v kategorii vypisovat cele (tedy potencialne dlouhy seznam hesel) nebo jenom prvnich par slov a nechavat dal rozkliknout)


Mozna, ze to cele moc komplikuji a bude jednodussi hesla pridavat vicekrat, nez resit jejich zarazovani do nekolika kategorii - kazdopadne jestli mate nekdo tip na nejaky jednoduchy system "databaze znalosti" ci jak jinak to popsat., budu vam velmi vdecen.
Zatim jsem pokukoval po "wikibased" systemech, ktere se mi (jako uzivateli) velmi libi, ale pro moje potreby je to trochu kanon na vrabce.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0