Autor Zpráva
Timy
Profil
Hledám nějaký redakční systém, kde bych obsah webu mohl jednoduše spravovat přímo na webu, bez nutnosti přihlašování do nějaké administrace. Tedy něco na způsob klasické wiki. Může to být klidně i nějaká wiki, ale mělo by to mít zamezení editace nepovolaným (neregistrovaným) osobám. Nechci ale žádnou obludu typu MediaWiki, čím menší, tím lepší. Nemusí si to uchovávat předchozí verze stránek ani nic podobného. Zatím jsem zkoušel nějaké klasické wiki, ale většinou to nedopadlo dobře.

Nezná někdo něco vhodného?
Mastodont
Profil
Timy
To umí snad každý lepší CMS - stačí se přihlásit naa hlavní stránce a pokud máš práva, můžeš články editovat rovnou. Jinak pro wiki existuje dost dobrá adresa

http://www.wikimatrix.org/
Timy
Profil
A konkrétně?
Mastodont
Profil
Timy
Konkrétně si jich pár vyzkoušej sám ...
libol
Profil
Nevím na co to potřebuješ, ale já jsem používal pmwiki. Zdála se mi bezproblémová (ale vzhledově nepěkná). Nevím jak to je s právy - já ji měl pro "osobní" potřebu v zaheslované složce, takže práva jsem neřešil. Nicméně by měly jít
Timy
Profil
libol
Potřebuju to na ukládání svých algoritmů, v podstatě totéž co je na http://www.codecodex.com/wiki/index.php?title=Main_Page, jenže MediaWiki jsem u sebe ze záhadných důvodů nezprovoznil a ostatní wiki co jsem zkoušel taky nějak blbly. Takže se znova ptám… Má někdo reálnou zkušenost s nějakou wiki, která umí:

— editovat stránky bez nutnosti hlásit se do administrace;
— editovat jen části stránek;
— nové stránky vytvářet klascikým zobrazením nové URL;
— editace jen pro registrované;
— vzhled nemusí být překrásný, stačí, když bude přehledný.

PmWiki jsem zkoušel, ale blbla tam čeština (respektive se mi v nadpisech nezobrazovala diakritika). Jinak se zdála být dobrá – jestli ta diakritika jde nějak vyřešit, zůstal bych u téhle wiki (pokud tam neobjevím další botu).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0