Autor Zpráva
TomAsQo
Profil
ahoj,
mal by som spravit stranku podobnu http://www.heightforhire.com (prepoziciavanie strojov/produktov podpora viacerych jazykov)... aky CMS by ste mi na nu poradili, ktory sa najviac hodi na to? moze to byt CMS v PHP aj v Pythone ...

dakujem ;)
tozi
Profil
wordpress,joomla vyber si ;) je ich plno
TomAsQo
Profil
wordpress je strasne blogovo orientovany, joomla je bordel... imho tu treba nieco na e-shopping, nemyslite?
preto ma zaujima, ze ako by ste toto programovali...
tiso
Profil
TomAsQo - vždy je najlepšie riešenie priamo na mieru... A potom sa robia kompromisy kvôli vedomostiam, času alebo cene - vyberá sa riešenie z už hotových, ktoré sa priohne.
TomAsQo
Profil
noo s vedomostami imho nieje az taky problem, problem je skor casovy ;-)

tento projekt je robeny zrejme v http://www.oscommerce.com/ a preto by ma zaujimalo, ci mate s nim nejake skusenosti, popripade ci poznate nejaky CMS a e-shop s podporou viacerych jazykov atd ;) proste potrebujem dynamicku kopiu vyssie menovaneho webu :-) a chcem vediet, ci si to mam nakodit sam, alebo poznate nejake super CMS, ktory by mi usetril mnozstvo casu ;)




---
stastne a vesele ;-)
TomAsQo
Profil
noo ako vidim s tymto eshopom nemate skusenosti ;) nevadi:) aspon mi prosim napiste nejaky KVALITNY ESHOP lebo toto je fakt hnus... templates to nepouziva, kod je jeden bordel... dokym neprestudujem kod, velmi to neviem editovat(napriklad to, aby mi zobrazovalo inak ponuku)...dizajn tiez sa neda koli tomuto bordelu bez templates lahko menit... ludiaa prosiim hocico je od toho lepsiee:(
tiso
Profil
TomAsQo - ale máme - je to bordel, to je všetko čo o tom potrebujem vedieť. Sám si prišiel k rovnakému záveru. Dobré riešenia nebývajú free...
tino4
Profil
Asi tak.Riadny e-sop stoji aj 30 000Kc.Ale potom to je naozaj kvalita :)
TomAsQo
Profil
noo velmi ste ma nepotesili ;( ale ako tak stahujem e-shopy za sebou, tak nanestastie musim proti svojej voli s posednymi dvoma prispevkami uplne suhlasit ;(.

kazdopadne este potom mam taku otazku: ako potom robite e-shopy? si nebodaj vsetci ich kupujete? alebo ich radsej ani nerobite?;) asi ta druha mozonst,ze?:(

potom je tu dalsi problem, ze dizajner sa do programovania zrejme vobec nevyzna, takze nechcem ho namocit do bordelu, kde ani nebude vediet, jak vlozi svoj pracne spraveny dizajn ;( nehovoriac, ze ten oscommerce vyzaduje aby sa ten isty dizajn vlozil do VIACERYCH zabordelovanych suborov ;(

cize ja osobne som uplne v patovej situacii, lebo neviem, kde sa mam pohnut...eshopy som ocividne precenil
Iver
Profil *
Na menší projekty je často používaný ZenCard, ale vůbec ho nedoporučuji, je s ním víc problémů než užitku. Nezbývá vám než zaplatit za kvalitní e-shop nebo to udělat v redakčním systému.
Pawson
Profil *
Chtěl bych pouze podotknout, že stránka http://www.heightforhire.com je pravděpodobně vytvořená modifikací Joomly, jelikož favicon je totožný s weby s Joomlou...
TomAsQo
Profil
pawson:
no ked si vsimnes, tak ta stranka je robena trosku komplikovanejsie a bordelarskejsie ;)
v podstate sa tam rozlisuje medzi:
?option=com_content // primitivne skriptiky -> to je ta zvisla cast
a
?option=com_oscommerce // pouziva zrejme vyssie zmieneny bordelarsky e-shop

este sa pozriem, ako by sa to dalo napojit cele na joomlu, ale zrejme az take jednoduche to neni ;(

iver:
ZenCard som skusal, ale je tiez imho dost odflaknuty ;-(
suhlasim s tebou, len neviem preco, ale mam taky trosku blby pocit, ze *asi* klient nezaplati 30 000Sk za eshop :))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0