Autor Zpráva
vertigo4
Profil
ahoj, hledám pro mě nejvýhodnější RS, pro můj blog, který bych si moh poupravit na moji grafiku.
Aby články se ukládaly do databáze a potom se každý ukládal na samostatnou stránku a první odstavec se ukládal ukázka do dané rubriky a index.php Ale takto nastavený web asi nenajdu a budu muset poupravit, ale hledám pro mě nejvýhodnější. Už jsem se díval po text patternu, ale mě by stačil opravdu jednoduchý systím na napsání článku a jeho pozdější editaci případnou. Pokud jste mě nepochopili, tak se podívejte v mém profilu na web, abyste pochopili systém
RamDom
Profil *
Když jsem hledal pro svuj web RS tak jsem narazil na drupala který to co požaduješ splnuje.
Drupal v.5,5
vertigo4
Profil
RamDom
podívám se na něj, díky
Str4wberry
Profil
Odpovídám RamDom:
Drupal není zrovna jednoduchý RS. :–)

TP se mi zdá vhodný, možná WordPress. Jinak jednoduchých RS/CMS moc není.
Filips
Profil
Str4wberry
Ale co to plácáš... Dost systémů je napsána pro úplné lamky. A dokonce jsou některé i přímo české.

vertigo4
www.about-cms.cz sem se zkus podívat
Str4wberry
Profil
Odpovídám Filipsovi:
Nějak jsi to nepochopil. Vůbec nikde netvrdím, že je většina systémů náročná na ovládání…

Zaměř se laskavě na tuto větu (důležitá slova jsem Ti navíc zvýraznil — snad už to pochopíš):
„ale mě by stačil opravdu jednoduchý systím na napsání článku a jeho pozdější editaci případnou
Filips
Profil
Str4wberry
Ale doslova píšeš, že jednoduchých cms moc není. A já říkám že to není pravda. Pokud si ten systém počeštíš tak je jich jednoduchých asi 90%. Samozřejmě ze začátku je každý systém složitý, ale většina systémů se dá snadno a rychle naučit ovládat.
Takže věršina jich jednoduchých je, ale to je jedno :-)
Str4wberry
Profil
Odpovídám Filipsovi:
Je třeba rozlišit: jednoduchý — co se týče používání a jednoduchý — co se týče rozsahu funkcí, možností atp. Většina redakčních systémů neumí jen „napsání článku“ a „případnou editaci“, ale i spoustu věcí okolo.

Takže většina jich jednoduchých není, ale to není jedno. :–)
Rozumíme si?
Filips
Profil
Str4wberry
Á tak to je samozřejmě jiná. To s tebou musím souhlasit, protože opravdu velká spousta systémů obsahuje velké množství všelijakých rozšířeních.
Railbot
Profil
vertigo4
RS2
Fondil
Profil
Wordpress, ten to IMHO splňuje.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0