Autor Zpráva
maks
Profil
Zdravím,
vytvořil jsem si své osobní stránky a chtěl bych do nich vkládat příspěvky. Hledám proto nějaký, pokud možno co nejjednodušší, redakční systém. Nemusí vkládat datum a čas příspěvku, stačí jen na editaci stránek. Vyloženě pouze nadpis článku a článek samotný.
Co byste mi doporučili?

Děkuji Maks
Railbot
Profil
RS2, ten je dělaný s prominutím pro ******, což je jeho velké +, dokáže ho ovládnout téměř každý.
kao
Profil *
Zdravíčko,
sháním také něco podobného,jednoduché. Ani ne redakční systém,spíš jak bych to nazval : publikační systém. Nepotřebuju žádný přihlašování na stránce. Jen do administrace třeba jen pro 2 lidi. Přemýšlel jsem buď o RS2, nebo miniRS. Používám sunlight a nějak se mi jeho poslední verze znelíbila i ten směr vývoje. Ovládám html a css. I s angličtinou by to bylo dobrý. Tak co byste doporučili? Předem dík za odpověď.

P.s: Dá se použít ve vzhledu systému iframe?
maks
Profil
Ještě jednou já :o)
Stáhnul jsem si RS2, přidal na stránky a vyskočilo na mě instalační okno. Co mě hned zarazilo, bylo pole "Adresa MySQL serveru" a "Jméno databáze". Mám v současné době web na wz.cz. Našel jsem email, který mi od nich došel po registraci, ale kromě přihlašovacího jména a hesla tam jiné přihlašovací údaje nejsou :o(.
Dá se to nějak třeba zjistit z, já nevím, nastavení počítače, nastavení připojení k ftp přes TotalCommander nebo jinak?

Děkuji Maks
Mastodont
Profil
Pročti si sekci Podpora na wz.cz, ano?
Railbot
Profil
kao
I tobě mohu doporučit RS2. Jde ovládnout s minimální nebo i žádnou znalostí HTML a CSS, takže v tvém případě bez problému. Je jednoduchý a skýtá i hromadu možností, jde na něm vytvořit rozsáhlý dynamický web i malá prezentace.
kao
Profil *
Zkusím, jen vím,že tohle sem nepatří. Ale jak docílit toho aby mi hrál přehravač na stránce a při každom přechodu nezačínal od začátku. A nechci žádnej pop-up, napadá mě jedině iframe. Nebo něco vychytanějšího?

Slyšel jste někdo o: http://cmsfaethon.org/
Str4wberry
Profil
„že tohle sem nepatří“
Přesně tak.
kao
Profil *
Ach jo ... no dobře. Ted pujdu a napisu to jinam ... Tam mi řeknou,že nevěděj ... a to vlastně tvoje odpověď řekla,protože kdybys věděl,tak se pochlubíš.

Ten faeton,máte někdo zkušenosti?
maks
Profil
Tak ještě já..
Instalace už proběhla úspěšně, ale potřeboval bych to nějak napasovat na svůj design, který mám už i nakódovaný. Půjde to nějak? Po instalaci a přihlášení se do RS2 mi naskočila prázdná stránka, s možností editace, ale ta původní se tou editací samozřejmě nezměnila..
Maks
Railbot
Profil
maks
Jde, samozřejmě. Nikdo tě tu ovšem nebude vodit za ručičku. Navštiv domovský web RS2, prostuduj Wiki a Forum. Popřípadě se tam zeptej. Je tam několik detailních návodů psaných polopatě, takže bys neměl mít problém.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0