Autor Zpráva
Jeremy
Profil *
Zdravim.
Hledám specialni redakcni system, ktery by fungoval na principu, ze po zadani adresy stranek by se objevila prihlasovaci tabulka, kam by kazdy musel zadat svuj username a pass, pak by teprv mel pristup k informacim na strance. Bez prihlaseni (uctu, ktery bych vytvarel ja) by se na stranku vubec nedostal.
Doufam ze nejaky RS tohoto typu je, ikdyz jsem zadny nenasel. Predem diky za radu :)
LukeZzZ
Profil
Nevím jestli by to bylo dostačující, ale dal by se tak nastavit RS Joomla. (www.joomlaportal.cz), je možnost i stažení češtiny jak do administrace, tak i do stránky viditelné uživateli. Stránka by poté vypadala tak, že by se po zadaní adresy zobrazil pouze nějaký text a možnost přihlášení. Teprve po přihlášení by uživatelským jménem a heslem, které byste přidal Vy osobně, by se zobrazilo menu, díky kterému by uživatel mohl na stránkách surfovat. Pokud by nějaký uživatel zadal do prohlížeče adresu zjištěnou od přihlášeného uživatele z menu, byl by tento člověk upozorněn, že nemá opravnění tento zdroj sledovat a vyzván k přihlášení.

Mělo by to snad být postačující...
Jeremy
Profil *
Dobre. Vyzkousim Joomlu, s timto RS mam jiz nejake zkusenosti, nicmene sem si nevsiml, ze je u nej moznost i takoveto kompletne privatni stranky. Kdyztak sem napisu pro rady. A jinak - dekuji za radu.
Ivorius
Profil
Textpattern to s jedním pluginem umí také, nemůžu si vzpomenou jak se přesně jmenuje ale na www.textpattern.org ho najdeš.
Kkudbajs
Profil *
Umí to i Sunlight-cms (sunlight-cms.net)
libol
Profil
Zvládne to "každý" redakční systém. Zabezpečení přístupu můžete udělat přes .htaccess a pak je to neodvislé od použitého RS. Více například zde: http://kb.forpsi.com/article.php?id=154
Nemýlím li se tak, joomla to dělá právě tak (možná přidá nějaké pěknější rozhraní)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0