Autor Zpráva
aDAm
Profil
Zdravim lidi,
sháním eShop kde by se mělo prodávat oblečení. Tzn jeden z hlavních požadavků je aby při zadávání zboží šlo zvolit v jakých je barvách, velikostech atd aby toto měl zákazník k výběru.

díky za každý tip :)

PS: už sem rozjížděl ZenCart ale připadá mi celkem těžkopádny na obsluhu BFU
quinux
Profil
aDAm
http://www.magentocommerce.com/ - na začátku jara by měl být ve finální verzi, což je tak akorát na sblížení a redesign.
sres
Profil *
ja by som odporucal jednoznacne oscommerce. ak by si knemu nieco potreboval kludne sa uzvy robim snim uz niekolko rokou a uz mi preslo cez ruky vela vela obchodou. tento shop sa da neskutocne prerabat apsolutne na nepoznanie. a tuto tvoju poziadavku to samozrejme splna.

ecomp.remen@gmail.com
ICQ: 329742051
aDAm
Profil
no ja ted koukam na virtuemart a vypada celkem slusne. co si o nem myslite?
aDAm
Profil
quinux
tak sem to zkusil nahodit na localhost a bez uspechu, zfailovalo to pri instalaci.

sres
oscommerce jsem ted zkousel, pripomina mi to zencart, administrace vypadala ok akorat sem nejak nezjistil jak tam jedou sablony jelikoz tak zakladni je des.
kdyz sem nasel nejakou sablonu tak to byla komplet distribuce oscommerce. Da se ta oscommerce nejak stylovat? nebo je to vsechno rozsekano do x souboru jako je zencart? tudis udelat sablonu je prace na tyden.


zatim to u me vypada na ten virtuemart, jede na joomle coz uz mam slusne prolezle a neni problem udelat libovolnou sablonu.
quinux
Profil
aDAm
tak sem to zkusil nahodit na localhost a bez uspechu, zfailovalo to pri instalaci.
Nejčastější problém je v tomto případě nízký memory limit. Nevím co máš na locálu (já WAMP), ale nejspíše máš memory limit nastaven na 8MB a pro chod Magenta potřebuješ minimálně 20MB.

zatim to u me vypada na ten virtuemart, jede na joomle coz uz mam slusne prolezle a neni problem udelat libovolnou sablonu.
O Joomle se říká, že je dost špatně napsaná a přetěžuje server. Zkušenosti se Zencartem taky nejsou v oblasti optimalizace moc dobré (oscommerce nevím). Bude záležet na počtu položek v obchodě a následně na návštěvnosti. O náročnosti jednotlivých shopů se zeptej třeba armina, ten ti podá praktické zkušenosti.
aDAm
Profil
quinux
no tady na tom pc kde sem to zkousel mam xampp a je nastaven tak jak je v defaultu, takže tam bude asi 8MB. zkusim tedy navýšit a uvidíme.

O te joomle sem to už slyšel ale bylo to tak 50/50 někdo říká je diravá a přetěžuje a někdo že je ok a šlape dobře :)
aDAm
Profil
jinak doplnim shop bude na obleceni, pocet pocitam 100-200 polozek a lidi zatim nemam prehled jak moc se hadry na netu kupujou ale asi bude min jak nejaky eshop s kompama :)
welis
Profil *
4 aDAm
Tak envim jesi se věci kupojou stejně jako oblečení. díly na kompy si koupit není problém víš co cheš do po tom máš pasuje sedí no problemo..

Věci ? 95% žen si nekoupí věci po netu pač si je chce vyzkoušet prohlídnout se apod... to samí já taky si nekoupim nic když nevim jak to je ušitý a jesi to je pohodlný jakej to je material apod. apod....

vlastně jo koupil sem si ponožky a pásek po netu :-D .... tak jesi máš e-shop s fuskama tak potom hura do akce :-D....
welis
Profil *
P.S. musim se přihlasit už mě serou ty překlepy co nemůžu pak opravit :-D no nic ..
Fondil
Profil
welis: Kde bereš tu jistotu panebože?
To mám fakt tak rád, takový lidi jako ty.
"95% žen si nekoupí věci po netu"
Neřiď se předsudky a nidky neříkej nikdy.
A špatně neraď.
aDAm
Profil
no ja bych řek že v poslední době se na internetu kupuje hodně věcí, dost lidí si zboží prohlédne v kamenném obchodě a pak koupí levněji na netu.

btw zpět k tématu volby eShopu :)
quinux
Profil
welis
Věci ? 95% žen si nekoupí věci po netu pač si je chce vyzkoušet prohlídnout se apod
Divil by ses. Když máš oblíbenou značku oblečení, ale obchod je dál než "pár" hodin autem, tak jistě nakoupíš přes net než, aby jsi se někam tahal.

aDAm
K tématu: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=68 221

Jinak pokud nechceš moc investovat, ale chceš něco přeci jen kvalitnějšího tak např. www.eshop-hosting.cz :)
aDAm
Profil
quinux
mno tak jak tak ctu tak zencart nebrat ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0