Autor Zpráva
BestVenca
Profil
Ahoj, lidi, mám problém.
Rozhodl jsem si nainstalovat WP na www.webzdarma.cz. Začal jsem. Vyplnil jsem údaje jako "název databáze" , "heslo", a tak...

Databázový servr jsem nechal localhost, ale to mi házelo chybu, tak jsem se vrátil, dal tam mysql.webzdarma.cz.

Napsalo mi to:
Dobře! Máte za sebou jednu část nastavení. WordPress nyní může komunikovat s vaší databází. Jste-li připravení, můžeme přistoupit k vlastní instalaci!

Klikl jsem na to "instalaci" a hodilo mi to následující chybu:

Warning: main(): Unable to access /3w/nazory.cz/m/modre/wp-includes/theme.php in /3w/nazory.cz/m/modre/wp-settings.php on line 181

Warning: main(/3w/nazory.cz/m/modre/wp-includes/theme.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/nazory.cz/m/modre/wp-settings.php on line 181

Fatal error: main(): Failed opening required '/3w/nazory.cz/m/modre/wp-includes/theme.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/nazory.cz/m/modre/wp-settings.php on line 181


Ještě uvádím, že verze WP je 2.3.1
Manq
Profil
Tohle patří spíš na fórum věnované přímo redakčnímu systému WordPress. Zkus to znovu stáhnout a znovu nainstalovat…
Acci
Profil
Vypadá to, že ti chybí soubor theme.php v adresáři wp-includes. Zkus ho tam nahrát znovu, asi se stala chyba při přenosu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0