Autor Zpráva
Glad
Profil
Dobrý den, potřeboval bych poradit s nasazením vhodného redakčního systému.
Vytvářím blogovací projekt. Systém by měl obsahovat tyto nástroje.
Registrace uživatelů (s více údaji, jméno, a příjmení, nick, pohlaví, datum narození, upload avatara, email icq..)s možností pozdější změny.
Administrační nástroje pro přiřazení práv uživatele (pro mazání a úpravu příspěvků).
Registrovaný uživatel může psát příspěvky do kategorií + komentáře. S tím že u příspěvku i komentáře se zobrazí některé údaje (nick, avatar, ikona pohlaví, atp)
+ Tlačítka pro editaci příspěvku, smazání (podle práv).

kompletní design mám včetně všech částí jako jsou ikony atp. Poskládaný a optimalizovaný mezi prohlížeči. Jdemi jen o ten správný systém. Nemusí umět všechno, ale měl by se dát upravit, dodělat a s možností změn v databázi.

Doporučte mi prosím, který systém je mým požadavkům nejblíž.
Manq
Profil
WordPress nebo RS2 by ti mohl vyhovovat. Nebo něco složitějšího, ale podle mě to není třeba.
Glad
Profil
WordPress mi připadá moc jednoduchý.
Zběžně jsem si prohlížel Drupal, ten má však stovku různých templejtů a zajímalo by mě zda se liší pouze graficky, s tím, že systém zůstává stejný, nebo má každý rs šitý na míru. A zda nepostrádá možnost práce s uživateli.
Jméno
Profil
http://www.about-cms.cz/
davidkojot
Profil *
Drupal by byl vhodný, template jsou obou zmiňovaných druhů. Pokud hledáš maximálně modifikovatelný systém, pak je podle mě Drupal na místě
Mastodont
Profil
Jméno
Běž už s tím spamem někam, nejlépe do ****.
Glad
Profil
davidkojot
ok díky za doporučení, vypadá to že vyzkouším ten drupal.
Jméno
Profil
Mastodont
spam?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0