Autor Zpráva
jani
Profil *
Jaký RS je podle vás nejvhodnější na implementaci svého XHTML+CSS tématu, nebo případně prosím nějaký redakční systém který má široký výběr témat

děkuji za tipy ;)
Railbot
Profil
Široký výběr témat má třeba Wordpress. Snadná implementace vlastního je například u českého RS2.
miloskroulik
Profil *
Myslím, že je dobré ozlišit mezi snadností a možnostmi implementace vzhledu. Já třeba velmi rád kóduji vzhledy pro CMS Made Simple, ale netroufl bych si říci, že je to úplně jednoduché (poněkud těžší je třeba nakódování menu). Po pochopení Smarty lze pak ale změnit téměř vše.

Pro tento CMS není bohužel dostupných mnoho témat, všechna je možno najít na: http://themes.cmsmadesimple.org/Full_Themes.html.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že vzhled pro RS2 lze vytvořit opravdu snadno - na druhou stranu se nejedná o plnohodnotný CMS, ale spíše nástroj na blogování.

Pokud napíšete svoje představy o schopnostech CMS, budeme Vám schopni lépe poradit...
Railbot
Profil
miloskroulik
jani také nepsal nic o buhvíjakém CMS, ale o redakčním systému, jímž RS2 bez debat je.
miloskroulik
Profil *
Railbot

Nevím, z toho, co jani psal jsem nepochopil, jaké má bližší požadavky. Něco jsem přehlédl?
Leo
Profil
TextPattern? Leo
Railbot
Profil
miloskroulik
Píše o redakčním systému. Já doporučil Wordpress nebo RS2. Ty píšeš, že RS2 není plnohodnotný CMS. Bavíme se tady o voze a ty o koze.
miloskroulik
Profil *
Railbot

RS2 pro mne skutečně není plnohodnotný CMS - neobsahuje (pokud vím) např. žádnou možnost automatického vytváření menu podle stromové struktury stránek. To je podle mého názoru pro většinu stránek nutnost. Samozřejmě to není problém, pokud je cílem blogování s tím, že uživatel vytvoří třeba 1 statickou stránku o sobě a odkaz na ni vloží do šablony.

Tímto bych rád tuto offtopic debatu ukončil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0