Autor Zpráva
Nadan
Profil *
Prosím, doporučte mi nějaký opravdu jednoduchý redakční systém, který bych dokázal nainstalovat. Zkoušel jsem jich už hodně a nešlo to.
DokuWiki -
Furt to hledalo svoje soubory v blabla/wiki/blabla/bla...
A ten adresář jsem tam neměl, tak jsem ho vytvořil a dal tam ty její soubory. Jenže potom mi to hledalo v blabla/wiki/wiki/blabla/bla...
Takže asi nějaká smyčka.
Drupal byl moc těžký.
Php rs mi nejelo
Nors mi nejel.
Já už nevím co mám dělat.... Prosím poraďte.
miloskroulik
Profil *
Takto to nepůjde. Potřebujeme vědět:

* jaké funkce potřebujete
* v jakém prostředí to celé poběží (alespoň verze PHP a MySQL)

Možná bude úplně nejlepší, když toto vlákno uzavřeme, protože nadpis také příliš nevypovídá. Zkuste prosím třeba: "Hledám jednoduchý CMS s minimálními požadavky na hosting" nebo něco podobného.
Yano
Profil *
jednoduchý CMS s minimálními požadavky = BCWB najmenšie čo poznám, mal som ho na webzdarma. Nepotrebuje SQL:D. Spolupracoval len s IE, a to bol jediný dôvod že som ho odstránil.
Nadan
Profil *
No jo, ale já používám Operu.... A navíc osattní "redaktoři" taky budou mít asi problém...
Coren
Profil *
Já ti mohu doporučit sNews http://www.snewscms.com/

Je to trošku jiný systém neboť se skládá jen z jediného souboru. Podporuje MYSQL a prakticky umožňuje vše, co by mohl obyčejný bloger chtít. Kategorie, články, statické stránky, perex - vlastní tělo článku, seo adresy myslím už v základu, extra obsah, kde si umaneš, existuje čeština, RSS, komentáře, docela slušné nastavení (nic velkého) a pár dalších věcí v základu. Po malých rozšířeních tam dáš třeba i wisiwig editor, nálepky a mnoho dalšího. Je opravdu jednoduchý jako facka. Instalace probíhá tak, že jen nakopíruješ data ze souboru do databáze. Dostaneš se do něj opravdu velmi rychle.
Coren
Profil *
Edit: po úpravě může podporovat více autorů. Reakce na tvůj druhý příspěvek.
Yano
Profil *
sNews funguje aj s niečím iným ako IE ?
Yano
Profil *
http://www.htmldoc.org/htmldoc.html#8_2_2
Toto je šikovná vec, dá sa to použiť ako offline generátor stránok.
Nadan
Profil *
Yano
Coren
Všechno to vyzkouším. Pak napíšu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0