Autor Zpráva
BestVenca
Profil
Neexsituje nějaký redakční systém, který by se obešel byz MySQL?
Měsíček
Profil
Properuna proč??
roberta
Profil
http://www.google.com/search?hl=en&q=cms+without+mysql&btnG=Google+Sea rch
chaos
Profil *
Vzdycky jsem se mysql bal a vsechno jsem resil pres adresare a soubory. Kdyz jsem to ale s mysql zkusil, tak uz to jinak delat nebudu. Je to o 1000% jednodussi, mozna i o vic. Navic nauceni se zakladum Mysql a php tak, abys pomoci nich mohl vytvorit RS ti zabere tak 2 tydny. Staci se v tom jen trochu vrtat a ptat se na diskuzich. Jestli muzu doporucit, google a serialy o programovani jsou dobra vec, ale me se nejvic osvedcila knizka. Tam to dostanes polopate a pak uz to pochopis
Ghosting
Profil
Properuna proč??
Pro slepičí kvoč. Tvá odpověď je k ničemu, BestVenca má možná hosting s php, ale bez mysql, tak hledá nějaký RS.


BestVenca
Hledej starší verze PHP Nuke.
Možná Stupid CMS, pracuje bez mysql, bohužel nepodařilo se mi ho stáhnout z těch stránek, jedině napsat mail jestli by ti ho poslali.
Str4wberry
Profil
Odpovídám BestVencovi:
Ještě by se dalo úspěšně hledat na www.hotscripts.com. Ale jak již podotkli kolegové, pokud to jde, nebraň se MySQL.


Ptám se Měsíčka:
Properuna proč??
Pro peruna?
Měsíček
Profil
Pro slepičí kvoč. Tvá odpověď je k ničemu, BestVenca má možná hosting s php, ale bez mysql, tak hledá nějaký RS.

Já to spíše vidím tak, že se MySQL bojí .. takže když se to tak vezme tak tvá odpověď je stejně k ničemu jako ta moje tak bych tě už konečně prosil přestaň kdákat (Pro slepičí kvoč.) a nevšímej si mně, myslím, že bylo asi jasné co jsem tím chtěl říci.

Pro peruna?

Tak pro lunáře :o)
Ghosting
Profil
... takže když se to tak vezme tak tvá odpověď je stejně k ničemu jako ta moje...
Ano ale ta odpověď patřila tobě. Ne BestVencovi.
Měsíček
Profil
Byl by jsi té lásky a hodil si do profilu e-mail? Rád bych ti něco řekl a zároveň se zeptal, ale tady by to bylo už moc velké ot. Díky
Ghosting
Profil
admin@potapenivcr.cz
Gekon
Profil
http://www.elka.cz/easyblog/

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0