Autor Zpráva
MAXiHunter
Profil *
Dobry den,
rozhodol som sa ze si vytvorim vlastny RS...jeden som vytvoril no ten je dost na ťažko...neni pohodlny, nema tolko funkcii je proste onicom..
Rad by som sa spytal ci niekto nevie o nejakom RS alebo ci by mi niekto neporadil, nepomohol s tvorbou tohto RS... Malo by mat taketo funkcie:
Administracia
Pridavanie/Editovanie/Vymazavanie CLANKOV (zaradenie do KATEGORII, urcit autora clanku)
Pridavanie/Editovanie/Vymazavanie KATEGORIÍ
Pridavanie/Editovanie/Vymazavanie AUTOROV
Pridavanie/Editovanie/Vymazavanie NOVINIEK

Web
Zobrazovanie sa CLANKOV na hlavnu stranku (aby tam bol cas pridania, meno autora, meno kategorie, pocet klikov)
Zobrazovanie sa KATEGORII v menu, spolu s poctom clankov v danej kategorii
Aby si clovek mohol kliknut v menu na kategoriu a zobrazi sa mu nova stranka s clankami z danej kategorie.

Prosim poradte ako nato, alebo ak poznate daky RS nato tak napiste, alebo ak mi chcete pomoct pri tvorbe RS tak tez napiste..DAKujem za rady
MAXiHunter
Profil *
ukazka toho co som tvoril http://tutorials.netuje.cz/ ..nieco podobne chcem vytvorit znbova ale velmi jednoducho
davelister
Profil *
Ja jsem vytvori systém BNS umí vše co zde píšete, kontaktujte mě na icq 257355310 nebo na e-mailu davelister@email.cz
Khubajsm
Profil *
www.supersvet.cz
www.sunlight-cms.net
kdyby nic z toho, www.about-cms.net :)
Khubajsm
spoluprace.net
Profil *
To je úplně základní věc, to máš napsaný za chvíli.
Myshquo
Profil *
Kde by som sa mohol naucit vytvorit vlastny CMS? Najdem to niekde na nete? poradte mi prosim nejaky web :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0