Autor Zpráva
Danecekk
Profil *
Ahoj všichni, chtel bych vyuzit Vasich zkusenosti a zeptat se na redakcni system, ktery mi doporucite, ale samozrejme mam podminky, ktere musi splnovat (vim, ze jste zastanci kazdy nejakeho redakcniho systemu, proto prosim napiste jen redakcaky, ktere toto opravdu umi):

1. Je zdarma a bezi na PHP + MySQL
2. Kdyz se publikuje clanek je potreba k nemu pridavat nekdy i PDF soubor, word dokument, excel dokument apod. (fotografie,..)
3. Kdyz se napise clanek, bylo by dobre, kdyby se dalo nastavit od kdy se ma clanek zobrazovat a do kdy
4. Komentovani clanku
5. Fotogalerie
6. Vlastní stránky (např. o firmě, kontakty, výrobky,...)
7. SEO modul (přátelské URL)

Vyuzival jsem mambo server, ale ten bohuzel nenabizi jednoduchy upload souboru k clanku, musim ho kopcit na server a pak se pomoci URL v clanku na PDF odkazovat, fotogalerie taky nic moc nefunguje (nebo se uz mambo polepsilo?)

Diky za odpovedi Dan

— Moderátor (Ch): Na redakční systémy tu máme speciální kategorii, přesouvám z PHP.
Kalby
Profil
ja pouzivam joomlu na mensi weby je v pohode u nejakeho rozsahlejsiho webu je dost pomala a zkusil bych neco jineho, ale myslim ze vsechno splnuje, jen mozna to pridavani souboru ke clankum, nejak sem to jeste nikdy nepouzival a nevim jestli to umi, ale nejake moduly na to urcite budou
Danecekk
Profil *
Kalby

Jo diky, o ty soubory se mi jedna nejvic, chodi jim soubory jen v PDF a potrebuji je nejak publikovat (nerozumi zadnemu FTP apod.), takze bych potreboval neco co opravdu nekdo vyzkousel, nerad bych hledat nejake moduly a pak zjistil, ze se to da resit jednoduseji.
Lexter
Profil
Tak třeba WP, MODx, RS2 by to taky zmákl. S těma přílohama k článkům bych to viděl spíš na wp.
Danecekk
Profil *
Lexter

No dobre, ale ja wordpress zkousel, ale prilohy jsem zde nenasel :-(
Railbot
Profil
Danecekk
Jestli na to spíš nebude nějaký plugin (nejspíš určitě), v základu bych to moc nehledal.
Danecekk
Profil *
Railbot

Jasně, jen mi šlo o to, aby tam opravdu byl, bylo by mi jinak jedno jestli to bude WP nebo Joomla apod. chtel jsem jen vedet, jestli opravdu neco takoveho existuje a jestli uz to nekdo nekdy nepouzil, hledal jsem trochu na WP a plugin jsem zatim nenasel, a hlavne nevim podle ceho ho hledat.
Danecekk
Profil *
Tak jsem vyzkousel WordPress a PDF lze bez problemu pridavat jako nove medium ;o) Takze WordPress vyhrál. Díky
Měsíček
Profil
jj, WP je dobrý :)
killer
Profil
DRUPAL!!!!
sada
Profil *
joomla! ...
Manq
Profil
killer, sada
Místo nesmyslných výkřiků by jste mohli napsat, proč zrovna tento systém. Konkrétně u Drupalu bych jeho výběr zvážil. Po přečtení prvního příspěvku je jasné, že Danecekk nepotřebuje nijak náročný a obsáhlý redakční systém, jakým Drupal je.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0