Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Potřebuji teď nějáký jednoduchý CMS (RS), který dovede tyto věci:

1.) Přidávat/Odebírat/Editovat články (nemusí je řadit do kategorií)
2.) Pod každý článek dá knihu na komentáře a možnost adminem konkrétní diskusi uzamknout.

kdyby jste věděli o nějákém CMS (RS), které dokáže třeba jen tyto 2 body tak mi zde prosím napište název, nemám teď zájem o nadupané RS funkcemi (zdravím Drupal, Joomlu, WordPress), chci opravdu co nejjednoduší a datově nejmenší, pokud by jste o nějákém zatoulaném RS věděli dejte mi do tohoto vlákna vědět.

Díky všem
Str4wberry
Profil
Asi Textpattern. Samozřejmě toho ale umí víc.
Lexter
Profil
sNews. V jediném souboru, 200 Kb, převelice jednoduchá správa a přitom toho umí dost.
Mephisto
Profil *
Já se připojuji, přesně tohle bych také potřeboval! :) Chci si přidávat příspěvky sám, nepotřebuji žádná uživatelská práva, nepotřebuju miliony nesmyslů okolo.

Na sNews jdu hned kouknout :)
Ghosting
Profil
Sunlight CMS
jackass
Profil *
pak jedine wordpress ... je to nejjednodussi co znam ... pro zacatecniky nutnost :-)
jakubroz
Profil
wordpress nejjednoduší? ses zbláznil ne?
Railbot
Profil
Pochybuji, že je WP jednodušší než pro blbce dělaný RS2, v dobrém slova smyslu.

Mimochodem skoro po měsící vytahovat téma, Ghostingu Ghostingu..
Morasino
Profil
jakubroz
wordpress nejjednoduší? ses zbláznil ne?
Pro ty co ho znaji, tak ano.

Railbot
Pochybuji, že je WP jednodušší než pro blbce dělaný RS2, v dobrém slova smyslu.
Jojo, RS2 jsem nepochopil. :-D
Railbot
Profil
Morasino
Jojo, RS2 jsem nepochopil. :-D
Pak už ti není pomoci, ámen.
Morasino
Profil
Pak už ti není pomoci, ámen.
Nj, chápu jen asi ty složitější věci.

Ne chápu ho, ale nepochopil jsem jak tam vytvořit samostatnou rubriku. :)
jackass
Profil *
ja ho napriklad neznam vubec ... ja ted zkousim pouzivat Webguru publisher ... ten ale jednoduchej neni ... zase tam ale udelas absolutne vsechno ... je to spis framework s backendem nez klasicky CMS ... jen dokumentaci maj slabsi :-) ... ten kluk co to dela mi zase na druhou stranu odpovedel na oba maily co jsem posilal :-)
jackass
Profil *
a co se toho WP tyce tak jsem to pouzival naposledy pred dvouma rokama a vim ze jsem to nainstaloval a proste to slapalo v zakladnim designu a ze jsem rovnou byl schopnej tam neco nasoupat ...
jackass
Profil *
ses zbláznil ne?
yeahhh, I thik so :-) ....
Měsíček
Profil
Tak, abych nezůstal dlužen - nakonec jsem si vybral Lexterův návrh sNews - díky.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0