Autor Zpráva
fine
Profil
Ahojte! Viete mi odporučiť nejaký free CMS vhodný pre implementáciu do jednoduchej komerčnej stránky?

malo by to dokázať:
- meniť obsah podstránky
- wysiwig editor, moznost doplnat aj obrazky

V podstate by to fungovalo tak, ze zakaznik by si mohol cez admin jednoducho zmenit text na podstranke a pridat alebo ubrat obrazky. Po kliknuti by sa obrazok zvacsil..

PS: som grafik, ale prave som sa doucil CSS a toto je moj prvy vytvor: www.atin.fine.sk, teraz sa chcem naucit aspom daco z PHP a MySQL aby som do takychto stranok vedel zakomponovat aj CMS system.. :)
Jan Rippl
Profil
www.cmsimple.org
ShiraNai7
Profil
sunlight cms
Str4wberry
Profil
Nějaké tipy můžeš, fine, načerpat z vlákna [Pomožte mi s výběrem jednoduchého CMS (RS)] založeného kolegou Měsíčkem.
fine
Profil
ďakujem za info, mrknem sa na každý z nich.. budem potrebovať k zvladnutiu CMS aj zaklady PHP a MySQL, je tak? Ak ano, viete o niecom, cim by som mal zacat, alebo mam zacat studovat tie PDF-ka co som si postahoval z netu.. :)))) e-booky o PHP a MySQL ale su v anglictine.. :(
Medvídek
Profil
http://opensourcecms.com/
fine
Profil
CMSimple sa mi zda, ako to tak pozeram, ze robi vystup v tabulkach.. to nechcem.. chcem nieco, co plne podporuje CSS styly.. aby ostala stranka ako tak validna..
Lexter
Profil
fine
Nic takového nedělá. Záleží na šabloně.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0