Autor Zpráva
meerek
Profil *
Zdravím, chtěl bych vytvořit web s povahou osobních stránek, avšak s většímy nároky. Něco jako takový osobní webzine: přidávání článků s komentáři, jejich dělení do pár skupin,
přidávání novinek,
upravovatelné menu,
obrázkové galerie,
upravitelnost vzhledu

zprvu jsem přemýšlel o phprs ,který by i vyhovoval , ale mrzí mě absence šablon vzhledu, a dělat zbytečně vizuálně mohutný portal nechci, takže spíš něco komornějšího, nějakou přizpusobivější alternativu phprs... popřípadě, jaký RS by jste navrhovali pro web hudební skupiny téměř se vším všudy. díky moc za reakce a rady.
Str4wberry
Profil
WordPress.
Philber
Profil
koukni na stránku http://www.opensourcecms.com/
na - Portals (CMS)
meerek
Profil *
Díky za ohlasy, jaké zkušenosti máte s Nucleus CMS ? Dá se rovnat třeba s WP nebo RS2, či CMSMS?
meerek
Profil *
líbí se mi u toho množství zvhledu, tedka je otázka, do jaké míry jdou editovat a jestli jsou v CSS, ještě to musím prozkoumat
Philber
Profil
já osobně sem si oblíbil http://www.opensourcecms.com/index.php?option=com_content&task=view&id =452 (CMS Made it simple) už díky českému prostředí které se tam dá přepnout a i systému který mi naprosto vyhovoval... Sice je potřeba znalosti anglického jazyka při instalovaní addonů ale to je maličkost
meerek
Profil *
ještě abych upřesnil trochu požadavky, z uživatelského hlediska bych chtěl aby RS umožnoval psaní recenzí, čili uměl řadit do kategorií, linky na stránky, obrázky ke článkům atd. díky
meerek
Profil *
Philber
zkoušel jsem si nainstalovat CMSMS, a nemužu najít ,jak přidávat hodnocení šlánků, komentáře, počet zobrazení, datum vydání atd. Tyhle věci se musí dodatečně vyřešit modulama, nebo se s tím vubec nepočítá? díky
Railbot
Profil
meerek
RS2 je proti Nucleusu trpaslík. Z Nucleusu vychází i BLOG:CMS toho, jehož jméno se nevyslovuje.
meerek
Profil *
Railbot
mě se třeba docela zamlouvá Sunlight CMS, je česky, má hodně věcí základní výbavě, hlavně to co jsem psal výš, ale přijde mi opravdy jednoduchý a mám obavy, že by třeba do budoucna už nemusel vystačit. Nevím, jestli třeba u těch větších systému jako CMSMS nebo Drupal tohle všechno najdu taky u článků, (předpokládám, že snad ano) , ale u hodně webů které na nich jendou jsem nic nezaznamenal, max komentáře a datum vydání...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0