Autor Zpráva
Lennya
Profil *
Nebyla jsem si pořádně jistá, jestli tenhle dotaz vůbec patří sem nebo spíš do Problémů v začátcích, ale potom jsem ho šoupla raději sem.
Takže, s PHP nedělám, zůstávám u HTML, ale potřebovala bych na stránkách využít k přidávání článků RS, konkrétně CuteNews 1.4.6. Problémem pro nechápavého začátečníka je následující: Vytvořím v programu sekci, do té přidávám novinky. Jak ovšem ty články dostanu na web? Stačí do zdrojáku vložit nějaký kód nebo je potřeba ke každému článku ještě něco vytvářet? Díky za radu.
Filips
Profil
Moc ti nerozumím. Máš ten RS nainstalovaný na webu? A nefunguje ti?
ShiraNai7
Profil
Ten systém se normálně nahraje/nainstaluje na web (tvůj webový prostor) a pak se vytvořené novinky ukládají do databáze/souboru (nevím, jak to cutenews má zařízené). Při napsání novinky by mělo stačit kliknout na uložit :)
Lennya
Profil *
To chápu. Je to nahrané, funguje to. Ale když uložím novinku, jak zařídím, aby se mi objevila např. na úvodní straně? Mám ji zkrátka uloženou mezi články v CuteNews, jenže se mi to nechce zobrazovat ne webu.
Prelude
Profil *
treba do stranky v ktorej chces aby sa clanky zobrazovali vlozit kod ktory by si mala mat v Read me , k cutenews :)
Ševin
Profil *
dává se tam tenhle kod
<? PHP
  include ( "cesta / k / show_news.php");
?> 


ale máš tady i spoustu jiných :)

Zobrazení s jinou šablonu
   <? PHP
  $ šablony = "YOUR_TEMPLATE_NAME";
  include ( "cesta / k / show_news.php");
?>



Zobrazení Archiv
   <? PHP
  include ( "cesta / k / show_archives.php");
?>



Zobrazení 5 Novinka
   <? PHP
  $ number = "5";
  include ( "cesta / k / show_news.php");
?>



Zobrazení 5 Zprávy z kategorie s ID 2
   <? PHP
  $ number = "5";
  $ kategorii = "2";
  include ( "cesta / k / show_news.php");
?>



Zobrazení Všechna Aktuality a 1 Novinka článek na jedné stránce


<? PHP
  $ statické = TRUE;
  $ šablony = "Aktuality";
  include ( "cesta / k / show_news.php");

  $ number = "1";
  include ( "cesta / k / show_news.php");
?>
anonymní
Profil *
Cutenews má v options>Integration Wizards kde si krásně můžete navolit co chcete, a vyplivne vám kód který vložíte do stránky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0