Autor Zpráva
J4ck0B
Profil *
Zdravím,
prosím neukamenujte mě, hledal jsem dlouho, zkoušel, instaloval, mazal.. ale přece jen, musím se zeptat znovu. Mám hotové webové stránky, nebo alespoň koncept, na kterém jedu a který už se mi nechce měnit. Snažil jsem se vyřešit problém, jak dostat ke článkům na webu komentáře od čtenářů. Našel jsem, že ideálním řešením je použít Redakční systém. 5ekl jsem si "OK, zkusíme, uvidíme". Prošel jsem jich tedy hodně, ale ani v jediném jsem nedokázal vyřešit problém, jak tento systém aplikovat na hotové stránky. Každý redakční systém, podle mého, dává sice uživatelům možnost pohodlně mněnit obsah stránek, ale stránek, které si vytvoříte až pomocí daného redakčního systému.

Jde mi o to, abych mohl aplikovat tokové možnosti na hotový web, nebo hlavně vkládání komentářu ke článkům. Jsem opravdu ve slepé uličce a cesta vede jinudy, nebo jen neumím nastavit redakční systém tak, aby pracoval s hotovými webovými stránkami?

Prosím poraďte mi, jak tenhle problém vyřešit. Existuje nějaký hotový script? Nebo se skrátka musím ponořit do problematiky MySQL a PHP?

PS: Našel jsem vytvoření komentářů pomocí PHP, ale ty se vždy všechny objevý přímo na stránce. Já bych uvítal odkaz s počtem přidaných komentářů.. vy víte co myslím ;-)

Díky za radu
Lexter
Profil
Nebo si stáhni nějaký RS, ideálně RS2, dosaď zástupné tagy a jeď. Nic složitého. Tonto RS se vyznačuje právě jednoduchou tvorbou šablon.
J4ck0B
Profil *
Lexter:
Dobrá tedy. Nainstaloval jsem si RS2. Doufám, že nejsem úplně blbej, ale jsem tam, kde jsem byl. RS vytvořil standartní stránku podle šablony, kterou můžu upravovat. Ale jak teď aplikovat celý systém na hotový WEB? Nebo alespoň kde najdu ony zástupné tagy..

Díky
Lexter
Profil
J4ck0B
Otevři si šablonu rs2 a uvidíš značky typu <%clanky_datum%>. Podle toho, kam kterou značku doasadíš, tam se vypíše její příslušný obsah. Šablony se pak dále dělí na šablony indexu, článku, textu atd...

Ale jak teď aplikovat celý systém na hotový WEB?
Vezmeš čistý vzhled svého webu, dosadíš značky, vytvoříš šablony pro dané účely a naplníš rs obsahem.

na tohle má RS2 helpku.
J4ck0B
Profil *
Lexter
Díky, už mi začíná svítat, myslím, že už se s tím teď nějak poperu ;-) každopádně "zatím" díky MOC.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0