Autor Zpráva
ZdeněkP
Profil
Prosím o radu - jaké má visual php v nejvyšší verzi konkurenty? Stojí 40 tisíc - není na trhu něco levnějšího, stejně dobrého? Jde o to, aby RS uměl všelijaké vymoženosti v php, jako např. znalostní testy jako součást článku, chat, různé úrovně přístupu (na co je nutná registrace a kam můžou všichni) atp. Díky moc.
Co si myslíte o Visual PHP? Koupit nebo ne?
Alphard
Profil
ZdeněkP
nepletete si trochu pojmy?
Já si pod Visual PHP představím vývojové prostředí (IDE), pokud existuje i RS, prosím o odkaz a omlouvám se. Ale z dotazu se mi spíše zdá, že hledáte redakční systém.

// tak jsem trochu hledal, myslíte tohle? http://www.visual-php.com/cs/
jak sami píší, nejedná se o RS
Visual PHP™ je vizuální vývojové prostredí pro nejrozšířenější programovací jazyk PHP a obsahuje vše, co potřebujete k rychlé tvorbě jednoduchých i složitých internetových prezentací.

já ho nepoužívám, a do tého chvíle jsem nevěděl, že existuje, takže nebudu konkrétně komentovat
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Myslím, že ZdeněkP si pod pojmem Visual PHP představuje tento redakční systém české výroby. Neodkazuje na něj, aby jeho příspěvek vypadal jako spam až teprve na druhý pohled.
Alphard
Profil
Chamurappi
díky, před chvílí jsem to také našel, asi to bude ono, ale nevím, jestli to nazývat RS, viz editace mého prvního příspěvku
Timy
Profil
Ale jinak plugin PHP do Visual Studia je dobrý a stojí za koupi :-)
quinux
Profil
ZdeněkP
Z toho co jsem vyčetl na webu odkazovaném Chamurappim, bych do toho nešel. Ne kvůli toho, že to stojí 40kkč, ale proto, že si následně vše musím udělat sám a vypadá to, že podpora je poskytována výhradně pomocí fóra (do hloubky jsem to nestudoval a ten systém neznám, takže se mohu plést). Raději bych přehodnotil jestli na svém webu opravdu potřebuji on-line chat či znalostní testy a pak bych se obrátil na nějakého dodavatele, který mi dodá celé řešení již připravené (včetně designu a instalace) a já si jen doplním obsah. Ostatně za 40kkč by mi systém se vším co potřebuji mohl naprogramovat nějaký student i s dobrými referencemi.
ZdeněkP
Profil
Spam to teda fakt není. Jenom hledám konkurenční nabídku. Každopádně díky za odpovědi. Z.
Dev
Profil *
Visual PHP™ je především určené developerům, kteří se zabývají tvorbou internetových prezentací se ziskem pro svou potřebu. Je to unikátní vývojové prostředí a nejen vizuální nástroj, který velmi šetří čas a má spoustu dalších kladů a to hlavně, že dokáže uspokojit nejen laika v PHP, ale i toho nejnáročnějšího programátora. Společnost nabízí několik možností, jak produkt získat :

1) Nákup licence na doménu
pokud využijete tuto možnost, pak máte k dispozici plnohodnotnou verzi produktu Visual PHP™, ale pouze k Vámi vybrané doméně, časově neomezenou již od 500,-/doména

2) Pronájem licence
zde máte k dispozici opět plnohodnotnou verzi produktu Visual PHP™ na neomezený počet domén, ale časově omezenou od 250,-/měsíc

3) Nákup licence
zde máte k dispozici plnohodnotnou verzi Visual PHP™ na neomezený počet domén a s neomezenou platností za cenu od 2.490,-

Ceny jsou opravdu směšné v poměru k neomezeným možnostem, které systém nabízí.

Podpora systému je nejen na fóru, ale i po skype, případně telefonicky.

To jen, aby jste tu měli jasno a získali pravé informace, když už je nechcete číst na webu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0