Autor Zpráva
Tasartir
Profil
Dobré odpoledne,
prosím o radu při výběru vhodnějšího CMS. Rád jsem používal CMS Made Simple, ovšem dostal jsem se do situace, kdy mi přestal vyhovovat, protože se požadavky rozšířili o fórum. nerad bych používal externí specializované fórum, právě kvůli oddělení od zbytku stránek. Ideální by snad bylo něco jako je kombinace CMS Made Simple s moduly Front End Users, FEU self-registration, FEU listening a Forum. Bohužel, ten poslední jmenovaný je pro CMS MS podle mě velkou slabinou, chybí mi trošku sofistikovanější upozorňování na přečtená/nepřečtená vlákna nebo třeba RSS fóra. (Pokud to jde nějak doplnit do CMS MS Forum, tím lépe). Nebo, jestli existuje lepší modul, než se dá sehnat na stránkách (google moc nepomohl, ale asi to bude tím, ež přesně nevím, co hledat, a "forum" je moc obecné).

Nebo nějaká jiná řešení, jsem otevřen různým možnostem. Děkuju za váš čas.
mkroulik
Profil
Dobrý večer,
doporučuji zkusit tento modul. Jinak Vám doporučuji pokládat dotazy, týkající se CMS Made Simple na českém fóru, věnujícím se tomuto redakčnímu systému.
Tasartir
Profil
iCMS vypadá jako skvělé řešení, jeho oficiální stránky jsou dělané pomocí něj, a výsledek vypadá perfektně. Bohužel já se dva dny pral se SOAPem a bez výsledku. V každém přípoadě děkuju za tip.
Zatím teda projdu kompletně opensourcecms.com a při sebemenším náznaku správné stopy holt budu zkoušet. A v případě nouze skončím u Drupalu, který bude, jak se zatím zdá, vyhovovat. (až se do něj dostanui trošku do hloubky :/ )

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0