Autor Zpráva
kliker
Profil
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na řešení problému s instalací Drupálu na local.
Po vytvoření databaze drupal po změně defaul.settings.php na settings.php a po zadani nazev databaze: drupal, jmeno: root a hesla: root, se mi nedaří nainstalovat. Není tady někdo kdo by mi poradil co dělám špatně.
K přístupu do databaze nepoužívám své vlastní heslo, jenom root.

Děkuji moc.
Lexter
Profil
Vytvoř si nového uživatele. Alespoň já to tak dělám. Nechám mu veškeré pravomoce, přikodrcám heslo, jméno atd. jaké mi vyhovuje a pomocí toho se přihlašuji k databázím.
kliker
Profil
Lexter
Udělal jsem to ale stále mi to hází chybu
Smajda
Profil
a jakou chybu ti to hází?
kliker
Profil
Smajda
Není možné se připojit k databázovému serveru MySQL. MySQL hlásí následující chybu: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES).

* Jste si jist/a, že máte správné uživatelské jméno a heslo?
* Jste si jist/a, že jste správně napsal/a jméno hostitele databáze?
* Jste si jist/a, že databázový server běží?

Další pomoc naleznete v knize Příručka instalace a aktualizace Drupal. Pokud si nejste jist/a co s touto chybou udělat, nejspíše by bylo dobré kontaktovat Vašeho poskytovatele webhostingu.


Všechno je ale ok.
kliker
Profil
Musel jsem přeinstalovat celý localhost (wamp). Už to funguje, díky za spolupráci.
tonymahony
Profil *
Zadej user: root, heslo nevyplnuj a melo by to fungovat. samozrejme jmeno databaze si musis vytvorit predem pres phpmyadmin.
Drupal
Profil *
Dobry den, tiez mam problem nainstalovat Drupal na localhost. :( Zadam identifikacne udaje, nacita sa znova ta ista formularova stranka bez vypisania chyby. Pouzivam Vertrigo. Stretol sa s tymto uz dakdo. Dakujem velmi za kazdu radu veducu k vyrieseniu. :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0