Autor Zpráva
Charlie
Profil
Dobrý den,

zakládám webové stránky a hledám vhodný CMS, požaduji:
- fórum
- wiki
- aktuální zprávy / blog

Potřebuji, aby stačilo jedno přihlášení pro všechny části (vč. fóra a wiki), a aby byl centrální user management.

Drupal jsem testoval, ten mi nevyhovuje kvůli nedostačující wiki funkcionalitě.

Díky za každý tip.
Lexter
Profil
wp s wp-forum, pluginem pro wiky, nebo bridge pro tyhle aplikace.

PS: Nešel by sem dát robot, který když zaregistruje dotaz hledám redakční systém atd., aby automaticky odpovídal WP? :D
killer
Profil
Lexter
Ne každému stačí WP, funkčností je jednoduchý, kódem však ne ;-)
Lexter
Profil
killer
Ale ohromná spousta lidí na radu ohledně WP dá, proto jsem to řekl :).
Charlie
Profil
Lexter
Osobně nechápu, proč je WP tak populární mezi webovými vývojáří. Ano, WP je relativně sofistikovaná aplikace, ale z pohledu zdrojového kódu je to obří chaotický balast.

Navíc, opravdu to není to, co hledám, ale díky.
Lexter
Profil
Charlie
Omlouvám se, jsem už zvyklý na to, že mnoho lidí přijímá WP. Můžeš zkusit MODx a nebo si vybrat na www.opensourcecms.com
grandepivko
Profil
Potřeboval bych taky poradit, ale nechce se mi zakládat nové vlákno, tak to napíšu sem. Hledám jednoduchý redakční system.
Vyzkoušel jsem jich spousta jako joomla, drupal, texpattern atd. Ale nevyhovují mi, potřebuju pouze nějaké jednoduché rozhraní kde byl jednoduše upravoval kategorie. Jde mi pouze o obsah, nikoli o vzhled. Díky.
Lexter
Profil
grandepivko
sNews?
poustevnik
Profil *
Ahoj, taky hledám vhodný cms.. a mám tyto požadavky

1. přehlednost webu i v administraci - protože to budou obluhovat i úplní analfabeti
2. různá práva pro různé správce
3. menu, podmenu, podmenu2 (rozbalovací nabídky menu)
4. vytváření trvalých stránek (prezentace, statické atp.)
5. vytváření článků - blog (možnost nastavení data platnosti, možnost změny data uveřejnění atp)
6. možnost vložit formulář komentářů ke článkům a stránkám - volitelně u každého článku zvlášť
7. možnost jednoduše měnit css soubor a editovat hlavní šablonu externě mimo cms
8. práce s rss
9. wiki výhodou ale klidně ji nechám wiki běžet externě

plánuji migrovat z estranky.cz protože mi systém nedostačuje.
poustevnik
Profil *
10. fórum
Charlie
Profil
Lexter
Opensourcecms.com byla první stránka, kam jsem při výběru zamířil (tak už to ostatně dělám mnoho let), bohužel ani tam jsem nenašel vhodný systém. Za tip na MODx díky!
grandepivko
Profil
Lexter
mnews ten jsem zkusil a urcite veci mi tam vadi
grandepivko
Profil
mozna by bylo lehci si to sam napsat

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0