Autor Zpráva
poustevnik
Profil *
Existuje nějaký open source e-shop s CMS ??

Doporučte mi něco.. Díky
Franta 25
Profil
www.obchod-virtuemart.cz
poustevnik
Profil *
Franta 25
virtuemart je jediná alternativa, nebo je nejlepší? popřípadě jaké jsou jiné alternativy a proč zrovna virtuemart. Předem děkuji.
Franta 25
Profil
VirtueMart je podle mě nejlepší volbou, více informací najdete na webu. S internetovým obchodem lze mimo ERP (Pohoda, Money S...), platby kartou (3d Secure, PayPal...), podpora splátkového prodeje Cetelem, import - export, propojit například diskuzní forum, videogalerie, downloadmanager a spousty dalších rozšíření. Jedná se o přímé propojení, například komentáře ke zboží z E-Shopu jdou automaticky i do fora a podobně.

Žádné podobné řešení s tak velkou podporou u nás neexistuje.
quinux
Profil
poustevnik
http://www.magentocommerce.com/ má integrovaný CMS, avšak nevím nakolik by vyhovoval tvým požadavkům.
Falcon
Profil
neviem ale existuje CMS s eshopom (pluginom) - textpattern
crocker
Profil *
tak ten magento je fakt supr.. :)) díky za tip
poustevnik
Profil *
quinux

to se mi líbí, hlavně design koukám na české stránky magento.cz a vypadá to že mi to vyhovovat bude. Ještě napíšu své dojmy a připomínky po instalaci (pokud se mi teda instalace podaří)
Mastodont
Profil
Možná vypadá dobře, ale těch 200 opravených chyb v posledním release mne trochu děsí - kolik jich ještě není objeveno?
poustevnik
Profil *
tak to se snad bude vyvíjet.. Já nevím, jak to s chybama funguje - když se objeví chyba, tak se dá na již nainstalovaný shop nahrát "nová verze" nebo ne?
Zdenek Hornych
Profil
Pouzivame magento na Tivoli Audio a vřele bych to nedoporučil. Vývojáři si během psaní asi teprve ujasňují, jaký produkt vlastně budou psát.

Ten projekt jsme spouštěli ještě před spuštěním našeho CMS, který byl dlouho ve vývoji. Můžete mrknout na EdgeFrame CMS. Na tom běží třeba reklamnípředměty.cz, což je už docela velký systém.
Franta 25
Profil
To:Zdenek Hornych

reklamnípředměty.cz > zboží nejde vložit do košíku....

Zde nové demo virtuemart 1.1 http://www.obchod-virtuemart.cz/gps/
Zdenek Hornych
Profil
To: Franta 25

Vyzkoušeno, funguje. Nejde akorát odeslat, pokud je pod limitem minimální objednávky.
Franta 25
Profil
To:Zdenek Hornych

aha, omlouvám se. Chtělo by to tedy nějakou hlášku o minimální objednávce. Jinak si zákazník může po pátém pokusu o nákup říct: koupím to jinde...

Ať se Vám daří....

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0