Autor Zpráva
poustevnik
Profil *
hledám vhodný cms, který by měl splňovat tyto věci

0. čeština
1. jednoduché administrační prostředí
2. Rubriky a články (blog)
3. stránky (statické stránky bez perexu) stránky pro trvalé informace
- většina rs mi nevyhovuje, protože mi tahle funkce chybí, ideální by bylo, kdyby byla možnost volit úrovně v menu - nevím, jestli to popisuji dobře, tak pro ukázku např tady menu vlevo "kategorie": e-cajovna.net
4. pokročilejší nastavení uživatelů (pro různé uživatele různá práva)
5. fotogalerie (není vyloženě podmínkou)

už docela dlouho hledám na netu, cms made simple se mi líbí, ale je moc složitý, k:cms nemá statické stránky a pokročilejší nastevení uživatelů, momentálně testuji nucleus, ale nejede mi čeština a asi to taky nebude ono.
Falcon
Profil
Odkaz
poustevnik
Profil *
a něco jiného než Textpattern?

nebo i vy ostatní máte stejný nzor?
Gekon
Profil
Wordpress, splňuje všechny podmínky, až na tu pátou, kterou ale hravě nahradí desítky volně dostupných pluginů.
Str4wberry
Profil
Podle mě WP první (resp. nultou) podmínku zcela nesplňuje — „3 komentářů | 294 shlédnutí“, jak vídám na blogu zdejšího kolegy Gekona, který používá právě Wordpress.
poustevnik
Profil *
podle různých příspěvků to na mě působí tak, že WP je na straně jedné lidmi oblíbený a druhé straně vyloženě neoblíbený - takže tam jsem na rozpacích. Počkám na další rady.. děkuji
Ghosting
Profil
www.sunlight-cms.net , všechny body splňuje.

Poud budeš předělávat motiv do toho systému a budeš chtít píchnout tak mi napiš na email nebo na ICQ.
Lexter
Profil
Jsem v pokušení doporučit ti RS2. Splňuje vše, má i integrovanou galerii a navíc je dělaný tak, že jeho zvládnutí nepředstavuje žádný problém. Tagované šablony, ovládání pro hňupy (rád ho používám).
poustevnik
Profil *
tak nevím.. ještě se na to podívejte z jiného úhlu, uvažuji, že na to nasadím tuto šablonu (zatím mám s cms nulové zkušenosti) ale snad to nějak půjde. php tedy zatím neovládám, css a html ok.

půjde to? který z vámi doporučených cms by se pro tuto šablonu nejlépe hodil?
poustevnik
Profil *
http://www.1234.info/webtemplates/multiflex3/demo/index.html
Ghosting
Profil
poustevnik
každýmu vyhovuje něco jiného. Do sunlight-cms to nasadit jde, je to otázka 10ti minut, s tím vysouvacím menu bys sis ale musel pohrát.
poustevnik
Profil *
Ghosting

a nemohl by mi to někdo hezky prosím na ten sunlight nebo na něco jinýho nasadit? Já to ještě neumím.. můj email je poustevnik zavináč, gmail.com
Ghosting
Profil
poustevnik
Pokud budu mít zejtra čas tak ti to hodim.
poustevnik
Profil *
Ghosting
tak to mi pomůže moc, protože se mi to fakt nepodařilo... děkuji :)))
poustevnik
Profil *
znáte nějaký cms, který už má hotovou šablonu Multiflex 3 ?? mně se nepodařilo to nasadit na sunlight a textpattern se mi nepodařilo zprovoznit.

Už to trochu spěchá, předem díky.
Jakub Suchy
Profil
Drupal umi vse uvedene...
Zdenek Hornych
Profil
Nebo třeba EdgeFrame CMS
Kaderas
Profil
A právě v drupalu je e-čajovna udělaná ;)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0