Autor Zpráva
Cody
Profil
Ahoj, mám takový problém a doufám, že mi někdo z Vás dokáže poradit. Mám jednu oblast svého zájmu o které sbírám informace, přiujde mi škoda, aby zajímavé odkazy na toto téma zapadly u mě v šuplíku, takže bych rád měl něco hodně jednoduchého na systému přídávání příspěvků, kde by byl titulek, datum, tématická skupina, možnost komentářů, formátovaný text, jednoduše (hodně jednoduše) upravitelná šablona či db šablon někde ke stažení. Takže něco jako blog, ale ne tak robustní řešení. Wordpress nee.

Musí to být něco co je již hotové free řešení. Napadá Vás někoho něco? Nechci nějakýho phpkovýho obra ....

Poradíte?
Lexter
Profil
Cody
Snews by nemusel být marný systémek. Umí to co požaduješ i víc a je jednoduchý až je to někdy na facku :).
Cody
Profil
Lexter Vypadá to zajímavě, jdu to vyzkoušet.
Cody
Profil
Lexter Tak jsme si s tím hodinu hrál, vypadá to dobře, ale nepodařilo se mi to rozběhnout. Nějak mi to neukládá příspěvky do databáze. Což mě dost štve, protože je to přesně to co jsem potřeboval. Nevíš o něčem podobným nebo proč to dělá?
Nezn-B�m� sloupec 'artorder' v field list
Lexter
Profil
Cody
No to bohužel nevím, do těchto problémů nevidím, snad špatná instalace. V readme sis mohl vytáhnout celkem dva dotazy do DB pro instalci. Jeden je pro čistou instalaci, jeden pro upgrade z verze 1.6. Nevybral sis špatně?

Každopádně mi můžeš napsat na 433688208, nějak bych to rozběhl.
Cody
Profil
Lexter Díky už to běží a jsem moc a moc spokojenej!

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0