Autor Zpráva
Breed
Profil *
Ahoj, někde jsem četl že wordpress není stavěn na velké zatížení (velkou denní návštěvnost, že už prý nějaký hosting někoho odstavil). Máte s tím někdo zkušenosti? Na wordpressu mi jede můj web (www.ekucharka.net) kde denní návštěvnost je podle toplistu 4350 návštěv a stále roste. Ve špičce je na webu cca 250 lidí zároveň online. Hostuju na savaně. mám se tedy do budoucna bát a přemýšlet o změně CMS (třeba joomla)? a nebo by fakt musema být návštěvnost obrovská třeba 30-40 000 za den. Dík za vaše názory
Benjamin
Profil *
Ahoj.
Tahle stranka http://www.techcrunch.com/ jede na WordPress a ma skoro 1,5 milionu odberatelu RSS, z toho plyne ze WordPress toho vydrzi opravdu hodne, jen ho to chce patricne poladit. Pokud pouzijes nejaky plugin na Cachovani, tak se neni ceho bat ani pro 20 000 navstevniku/den. Pokud vim, tak Joomla na tom neni o nic lip.
souki
Profil
Breed
wordpress je snad z těch lepších. S joomlou by sis moc nepomohl :) Od určité návštěvnosti ale musíš zkrátka počítat s tím, že tě hosting bude stát víc
Breed
Profil *
Díky za odpovědi. Zatím nepoužívám žádný plugin na cachování ale asi už se po něčem poohlédnu. A až už ani to cachování nepomůže, tak holt budu muset investovat asi do nějakého virtuálního privátního serveru jak píše souki.
souki
Profil
Breed
VPS ti zase tolik nepomůže. Spíš ti napíše hosting, že moc zatěžuješ a dohodneš se s ním na vyšším tarifu. Většinou to tak jde.
Breed
Profil *
souki
Ok, doufám že by se to kdyžtak nějak podobně vyřešilo :-)
Dík za informace
hladis
Profil
Ještě nějaké pluginy na cache: http://wordpress.org/extend/plugins/wp-cache/ http://wordpress.org/extend/plugins/wp-super-cache/.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0