Autor Zpráva
Ayrton1
Profil
Ahoj, hledám redakční systém pro novinky. Mám tyto požadavky:

1) Možnost více uživatelů, přihlášení s uživ. jménem a heslem
2) Registraci provádí administrátor
3) implementace do stránek pomocí PHP Include
4) použití MySQL nevadí
5) možnost vlastního CSS stylu
6) novinky stylu Titulek, Datum, Autor, Text (nejlépe aby byla celá novinka na stránce, ne jen úryvek a pak otevřít celou, ale ani tento způsob nevadí)

Komentáře můžou být, ale není podmínkou

Novinkovač.wz.cz mi sem nedávajte, tam mi vadí 1) a 2) podmínka, uživatel když zná heslo může vstoupit pod jakýmkoli nickem, já chci uživatel + jeho heslo, kvůli případným překlepům aby z Nick nevzniklo Nikc nebo když to bude AAAdassdsa tak aby neudělal toto AaaDasaas prostě aby nick byl pořád stejný.

Pokud někdo používá CuteNews, napište sem prosím vaše reakce, zajímalo by mě to.

Dík.
hladis
Profil
Co třeba WP?
Ayrton1
Profil
WordPress mi přijde, že je až moc komplikovanej, já chci jen něco na novinky. WordPress je celej blog, navíc já nechci upravovat kód RS nějak moc já chci dát jen PHP INCLUDE a maximálně pár maličkostí.
Jimmy Hayek
Profil
sNews?
pEeLL
Profil
Ayrton1
redakcni sytem je vzdy cely system. neni delany na to aby jsi jej jen inkludoval na urcite misto svych jiz hotovych stranek.

to co chces je vlastne jen mala cast kterou obsahuji snad vsechny RS. presne tohle asi nikde nestahnes. takze si to leda nechat na miru udelat
mylan
Profil
Selfpromo: MNews - splňuje všetky tvoje požiadavky, plus sú tam aj komentáre...
Ayrton1
Profil
pEeLL
No pokud nic nenajdu tak si to postavim sám, já jenom, že bych ušetřil spoustu času. Stejně bych to časem nahradil vlastním systémem.

Jimmy Hayek,mylan
Díky, zítra se na to podívám a napíšu sem odpověď.
Jan Rippl
Profil
Ayrton1

Já MNews používám, a jsem nadmíru spokojen :)
Ayrton1
Profil
ten MNews zní zajímavě, budu ho mít jako alternativu když se mi nepodaří postavit vlastní systém (jenom login a TinyMCE, zní to jednoduše ale jště teď nvm jak spojit TinyMCE s databází, vim jen jak ho zobrazit v HTML :-D )
martintrestik
Profil *
Mohu doporučit Fusion News. sám jsem ho používal na vícero stránkách a není problém si ho upravit
Ayrton1
Profil
Ten Fusion News vypadá dobře, má tam i RSS...
Ayrton1
Profil
Fusion News je dobrej, akorát když jsem ho přeložil, tak se ukázalo, že je vytvořen v kódování Západoevropských jazyků ISO. Nevíte jak ho změnit na Středoevropské jazyky ISO ?
Ayrton1
Profil
Tak problém jsem vyřešil. Škoda, že nemá MNews RSS kanál, jinak bych použil ten...

EDIT: Aha, tak MNews má RSS kanál, jdu ho použít hned :-D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0