Autor Zpráva
Mody
Profil
Zdravím, na mém blogu došlo k chybě a rozbila se mi databáze. Wordpress, který tam běží špatně zobrazuje a jsou tam i jiné chyby. Potřeboval bych celý wordpress přeinstalovat. Kompletně vymazat a znovu spustit. Mám však strach, že když začnu blogovat od znova ztratím stávající čtenáře.

Neměl by nějakou radu jak to celé opravit, abych nemusel resetovat celý blog? Nenašel by se tu někdo šikovný, kdo by mi dokázal poradit jak a co udělat a případně i opravit?

V čem je problém:
Když si vytvořím novou stránku žádná se mi nevytvoří. Dělá mi to bordel v komentářích a nejdou mi smazat stránky. Nejspíše by stačilo restartovat databázy, ale jak jsem řekl nechtěl bych přijít o články. Pokud by byl někdo tak dobré duše a zkusil by se mi na to kouknout byl bych mu vděčný. Pište buď sem nebo na email: b-web@centrum.cz

Předem díky
vydrus
Profil
Mody
O články a komentáře určitě nepřijdeš, pokud máš databázi ozálohovanou. Nejjednodušší cesta je udělat si export přímo z WordPressu, poté znovu nainstalovat verzi 2.7 a importovat to. A samozřejmě pokud používáš nějaké pluginy, tak si schovat jejich nastavení ve wp_options.

Kdyžtak to ještě víc můžeš rozvést.
Mody
Profil
Řekl bych že to bude spíše šablonou než wordpressem. Když tak se podívejte sem. Nahoře mi to píše stránku kontakt, která nejde smazat a když přidám novou tak se tam také neobjeví. Přitom odkaz na kontakt vede někam úplně pryč.

Myslíš, že to může být šablonou?
vydrus
Profil
Mody
Mám však strach, že když začnu blogovat od znova ztratím stávající čtenáře.
Na to, že tam máš jen pár článků, to jsou plané obavy.
Myslíš, že to může být šablonou?
Je to možné. Koneckonců, stáhl sis ji počeštěnou a upravenou. Vlez si do zdrojáků a smaž si to tam.

Pokud máš nějaké pochybnosti ohledně funkčnosti celého RS, nic se neboj a přeinstaluj to znova, od podlahy.
Mody
Profil
Asi to udělám.
Koneckonců, stáhl sis ji počeštěnou
Myslíš že je lepší stáhnout si anglickou a sám si ji přeložit?
Mody
Profil
Jednou se mi jedna líbí a ona musí být posraná :( Neznáš nějaký web ¨, kde jsou pěkné šablony? ( Hledám neboj )
vydrus
Profil
Mody
Pokud to umíš, tak ano, jinak se v tom radši neštrachej. Ale jak řikám, ten WordPress, který sis stáhl od české distribuce, může být jeden obrovský backdoor, stejně jako šablona. Proto si podobné věci radši pořizuj z oficiálních zdrojů.
vydrus
Profil
Mody
Kdybys něco hledal, tak bys to už dávno našel.
Mody
Profil
Hledal jsem ale nic n¨se mi nelíbí. Není to prostě ono
Mody
Profil
Ještě jedna věc. Když sem mazal starý wordpress, nepovedlo se mi smazat soubor: tinymce_0e12f650a6f30f5f93ce1eb75c1f8e6d.js nevíš proč nejde smazat? Píše to: Nelze odstranit soubor. Je to jediné co po wordpressu zbylo nevíš proč to nejde?
vydrus
Profil
To fakt nevím, nejsem jasnovidec.
Mody
Profil
Já se jen ptal, já myslel že se to na webu stát nemůže a ono ano. Nejde to ani přes uživ.rozhraní u nich. Už jsem psal na podporu díky za pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0