Autor Zpráva
Ronny
Profil *
Zdravím, je možné když mám web postavený na Wordpressu a potřebuji do něj z druhého webu který běží taky na wordpress "překopírovat" databázi se články?
popř. jak?

Děkuji všem
pEeLL
Profil
pokud ma hosting phpmyadmin (jako ze vetsinou ma) tak se do nej prihlasis, najdes si wp databazi das export.
pak se prihlasis do phpmyadmin na druhem webu najdes databazi a das import

edit: v pripade ze chces jen clanky si vyberes jen tabulky ktere snimi souvisi (jsou tusim tri nebo ctyri ale s wp skoro nedelam tak uz presne nevim ktere)
Jimmy Hayek
Profil
Ronny
Najdi si v administraci prvního webu Export a exportuj. Potom si najdi v administraci druhého webu Import a importuj... ;-)
Ronny
Profil *
takže pokud to dobře chápu,abych byl konkrétnější mám web s online filmy - takže článek = 1 film.
na druhém to samé akorát ve větším, a potřebuji z toho většího importovat databázi těch filmů které na menším webu nemám.takže stačí importovat "velkou" db do té "menší"

pochopil jsem to správně?
pEeLL
Profil
pokud je mensi web jiz v provozu aj tak nemuzes importovat vsechny tabulky ale jen ty ktere jsou spojeny s clankama. navic budes mit mozna problem s id. kazdy clanek ma urcite jedinecne id - id z vetsiho by se mohly kryt s id mensiho. nemluve napr o jinych id kategorii na starem a novem webu apod.

pokud se nejedna o zadny vyznamny web tak si nejdriv udelej komplet zalohu toho maleho (export) a muzes zkouset v nejhorsim pak db vyprazdnis a nahrajes (import).
jinak najdi nekoho kdo s wordpress umi obetuj nejake penize a ten ti to importuje.

pak jsem jeste nekde cetl ze existuje script/plugin na import clanku ale nic blizsiho o tom nevim
Ben
Profil *
Kdyz das v menu Nastroje - exportovat, stahnes si vyexporotovany soubor na PC a na druhem webu das import, tak se ti slouci puvodni clanky s clanky z druheho webu.

Pred tim si vsak udelej zalohu celeho webu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0