Autor Zpráva
nevímsirady
Profil *
Ahoj, žádám vás o radu. Jaký Redakční systém mám použít k vytvoření webu, aby fungoval jako jakpsatweb.cz? Jde mi hlavně o to: aby web měl hlavní horní menu a dále postraní menu, které by jse měnilo v závislosti na hlavním menu..
kletely
Profil
nevímsirady
Jde mi hlavně o to: aby web měl hlavní horní menu a dále postraní menu, které by jse měnilo v závislosti na hlavním menu..
To dokáže skoro každý rerakčný systém. Skús Drupal.
Tomasds
Profil
Když už žádáš, tak se vyjadřuj přesně.
diskuse.jakpsatweb.cz běží na tom RS, který je překvapivě uveden v patě, ale postranní menu nemá
www.jakpsatweb.cz na žádném prefabrikovaném RS neběží.
Miloš
Profil
nevímsirady
Viz jak psali kletely a Tomasdsforum.jakpsatweb.cz běží na minibb a dalším (asi nejrozšířenějším) systémem tohoto typu je phpBB.
Oproti tomu web, který vypadá (resp. funguje) jako www.jakpsatweb.cz by šel provozovat zřejmě na lecčem. Pokud jde o Drupal, před 14 dny jsem si o něm koupil knížku a připadá mi vcelku dobrá; v úvodních kapitolách autor navíc srovnává různé redakční systémy mezi sebou. Ale zdá se, že by ti Drupal vyhovovat mohl.

Tomasds
On ale nevímsirady nepsal, že www.jakpsatweb.cz běží na red. systému – on pouze hledá systém, který by šel použít u stránek, jako je JPW: „Jaký Redakční systém mám použít k vytvoření webu, aby fungoval jako jakpsatweb.cz?
Railbot
Profil
nevímsirady
Zkus RS2. Do začátku není nic lehčího a zároveň funkčního. Popřípadě Wordpress, ten je světový. Drupal je pro začátečníka složitý.
nevímsirady
Profil *
Uvažoval jsem o Wordpressu, bohužel jsem nenašel žádnou odpovídající šablonu.. Je možné moje požadavky ve wordpressu zvládnout, aniž bych musel radikálně zasahovat do šablony?
Tomasds
Profil
Miloš
Máš pravdu, špatně možná jsem reagoval trochu nepřiměřeně.
kletely
Profil
nevímsirady
bohužel jsem nenašel žádnou odpovídající šablonu
Hľadaj... určite niečo také existuje„Je možné moje požadavky ve wordpressu zvládnout, aniž bych musel radikálně zasahovat do šablony?
Nie je.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0