Autor Zpráva
abroucek
Profil *
Hledám neplacený RS, aby měl klient (zadavatel webu) možnost pohodlně aktualizovat obsah svých webových stránek (jde o firemní web).

Web má vlastní design a je nakódován. Jediné co potřebuji, je RS, který bude pouze upravovat stávající texty na stránkách... něco ve smyslu, že po přihlášení admina se zobrazí všechny html (htm, php,...) soubory a ty je možné upravit. Dále aby RS umožňoval tvorbu fotogalerií s několika kategoriemi a příjemné nahrávání nových obrázků. Žádné nové stránky, články, novinky, žádní uživatelé apod.

Jaký RS použít? Existuje nějaký přímo určený pro zakomponování do již hotového webu? Nebo prosím o doporučení, jak toto provést např. v WP. Kam na server jednotlivé stránky umístit, aby je WP zařadil mezi Pages a ty aby mohly být upravovány?

Děkuji za typy.
Gorst
Profil *
Ahoj, hledám něco podobného, mám hotový web akorát bych potřeboval, aby určité části jako (novinky) mohly být editovány redakčním systémem.
jozda
Profil *
Gorst
jestli potřebuješ jenom na ty novinky nebo nějaké maličkosti tak mi napiš dá se to lehce udělat
moje icq je 338768982

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: