Autor Zpráva
jakub89
Profil *
Ahoj, mam problem s wordpressom a na internete som nasiel par clankov anglictine ktorym moc nerozumiem a ktore by asi mohli vyriesit moj problem. Mohol by mi niekto v slovencine / cestine poradit, povedat co s tym?
WS mi niekedy (naozaj len obcasne) vypisuje tuto chybu.


Warning: unpack() [function.unpack]: Type V: not enough input, need 4, have 0 in /www/efekt.sk/public_html/_sub/beta/wp-includes/gettext.php on line 91

Warning: unpack() [function.unpack]: Type V: not enough input, need 4, have 0 in /www/efekt.sk/public_html/_sub/beta/wp-includes/gettext.php on line 91

Fatal error: Maximum execution time of 25 seconds exceeded in /www/efekt.sk/public_html/_sub/beta/wp-includes/gettext.php on line 163


Co som nasiel na internet a co mi bolo odporucane:

Odkaz 1
Odkaz 2
panhuhu
Profil
Against this terrible behavoir you have no solution, neigther PHP, Apache’s nor WordPress can provide a fix currently.
Podle toho, co pisou na odkazu c.1, spadas do skupiny B, u ktere se jedna o neresitelny problem. Muzes zkusit stahnout a nahradit streams.php v /wp-includes/ (na konci stranky odkazu c.1) nebo zkusit jineho poskytovatele hostingu. Dal zkusit prejit na WP 2.7. Nebo zkusit prekopirovat lokalizacni soubor cs_cz.mo do /languages. Nejlepe se obrat na ceskou poradnu wordpress.
jakub89
Profil *
Vdaka za pomoc. Skusil som tu cesku poradnu a v ich diskusii som nasiel "zaplatu". Kto by mal podobny problem, tak odporcam precitat toto vlakno.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0