Autor Zpráva
Marek Z.
Profil *
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s pluginem sgb_url_handler na konfigurování URL v Textpatternu? Dají se s tím nastavovat URL schémata jako "sekce/kategorie/název článku/ apod. Už si s tím hraju několik hodin, ale dosud jsem nepochopil, jak se s tím pracuje. Zatím to nedělá vůbec nic a bez toho se nedá nějak vážně pracovat s rozumnou strukturou :/
Ivorius
Profil
Bohužel s pluginem zkušenost nemám. Textpattern ovšem umí generovat názvy v takovéto podobě: rubrika/nazev-clanku nebo ?c=kategorie/nazev-clanku
lancelot
Profil
Ten plugin jsem nejspíš měl už v instalaci co jsem si stáhnul mám tam v roletce 5 možností + ošklivé (id/nazev .. rubrika/nazev .. rok/mesic/den/nazev ... nazev .. atp.).

ještě to nemám rozběhlé (čekám až mi admin nastaví htaccess) ale myslím, že stačí když vybereš co se ti líbí a nahraješ htaccess na server a mělo by to fungovat. Nejspíš by měl být vzor htaccessu někde poblíž kde jsi stáhnul ten plugin.
lancelot
Profil
Nebo zkus ten htaccess co má Ivorius na svým blogu, ten samý jsem měl přibalen vZIPu instalace. Byla to nějaká novější verze v těch starších není.
Ivorius
Profil
Lancelot: to jsou standartní možnosti nastavení pro verzi rc3, kterou sis stáhl. Ten plugin o kterém Marek mluví toho umí ale daleko víc. Nejzajímavější je možnost mít url v této podobě root/rubrika/kategorie/článek ( možná i root/rubrika/rubrika2/článek)
lancelot
Profil
to jsou standartní možnosti nastavení pro verzi rc3,

jj máš pravdu, už bylo hodně hodin a já na ten odkaz sgb_url_handler nekoukal, vlastně jsem ho ani neviděl ::)

Já zkoušel jen jeden plugin zem_article_image-0.1 domníval jsem se že to je na správu více obrázku v anotaci (aspon doufám) a taky se mi nepodařilo ho rozběhat asi to z těmi pluginy bude všelijaké.
Ivorius
Profil
Tak jsem si ho nainstaloval a funguje. Stačí prostě odkazovat na www.neco.cz/rubrika/kategorie a ono to funguje. Brzy najdete popis na stránkách o rs textpattern v češtině
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0