Autor Zpráva
lancelot
Profil
Jak se dají vymazat záznamy logů textpatternu,?
Ono to může zabírat dost místa, když bude hodně velká návštěvnost.

Vypínat je nechci .. a experimentovat radši také ne abych to nedělal celé znovu
za dva dny mám přes 20 stránek záznamů a to tam skoro nikdo nebyl
izsak
Profil
Ja mám v TXP za týždeň 2000 záznamov. Vyzerá to, že si ich automaticky priebežne vymazáva, lebo TXP mi beží od marca 2005 a auto index už má hodnotu 14 085.

A takto to vyzerá so zabratým miestom v MySQL:
Dáta: 207 884 B
Index: 43 008 B
Celkom: 250 892 B

Takáto veľkosť záznamov je únosná.
Ivorius
Profil
Jj, izsak má pravdu. Textpattern uchovává záznamy do 14 úrovně (nebo listu-nevím jak to nazvat) a pak nejstarší záznamy maže podle počtu nových záznamů.
lancelot
Profil
Textpattern uchovává záznamy do 14 úrovně

Už jich mám 27 ;)
Ivorius
Profil
Tak to musíš mít nějakou velkou návštěvnost. Možná poslední 3(4,5,6,?) dny uchovává všechny. Já mám návštěvnost zhruba tak 30 lidí za den (nepočítám mnoho návštěv vyhledávačů) a záznamy mám do 16 úrovně.
lancelot
Profil
jj už to párkrát smazalo, dostal jsem se i na 40. Stránky jsou nové návštěvnost pomalu, ale jistě stoupá ted tak 40 lidí denně, ale mých záznamů je tam milion :-) jak doplnuji a rozšiřuji obsah tak se vždycky musím kouknout jestli jsem něco nezapomněl. (články ještě extra formátuji, no spíš to ani nejsou články spíš je každý článek normální stránka a některé na sebe přímo navazují, bude to takový informační portál teda jestli mne to nepřestane bavit a nepustím se zas do něčeho úplně nového jak je mým špatným zvykem, ale doufám že né ... musím vydržet dotáhnout to na 1000 denně :o))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0